Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Nietuzinkowe projekty

 • NIETUZINKOWE PROJEKTY Bliźniak, który wygląda jak dom jednorodzinny (fot. HOMEKONCEPT)

  Bliźniak... niesymetryczny

  Szukasz intrygującego projektu domu dwurodzinnego? Ciekawą propozycją jest HomeKONCEPT-75, który zachowuje funkcjonalność klasycznego bliźniaka, ale dzięki innowacyjnej konstrukcji ramowej piętra oraz niesymetrycznej elewacji wcale go w oczywisty sposób nie przypomina.
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY

  Osobista rezydencja

  Elegancka willa w nowoczesnym stylu - zaprojektowany z rozmachem HomeKONCEPT-74 to nie jest dom dla każdego, ale takie było założenie jego twórców. Za to wielbiciele klasycznego luksusu mają go za co pokochać!
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. HOMEKONCEPT

  Mały własny świat

  Wkraczając w progi HomeKONCEPT-66 ma się wrażenie, że czas staje w miejscu, a wakacje trwają cały rok. Ten przytulny dom z miejsca pokochają amatorzy codziennego komfortowego relaksu.
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. DomPP.pl

  Triumf prostoty

  Osadzony na rzucie regularnego prostokąta, łatwy w funkcjonalnej modyfikacji i świetnie dopracowany wizualnie parterowy House 25 to doskonała interpretacja konwencji "współczesnej stodoły".
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. Piotr Spigiel

  Niesamowita stodoła

  Wkomponowany w otaczający go park krajobrazowy, House 27.1 jest ekologiczny, ekonomiczny i komfortowy w użytkowaniu, a przy tym zdecydowanie zaskakujący pozornie prostą formą i efektownym wykończeniem.
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. HOMEKONCEPT

  Piętrowy z czterema lokalami

  Propozycja dla dewelopera albo zżytych inwestorów - czterolokalowy HomeKONCEPT-52 B2 o ciekawej kompaktowej bryle i funkcjonalnym rozwiązaniu przestrzeni użytkowej.
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. HOMEKONCEPT

  Gustowny parterowy

  Eleganckie połączenie płyt betonowych, drewna i jasnego tynku na elewacji, klasyczny dach, taras z obowiązkowym belkowaniem, a do tego aż trzy warianty aranżacji wnętrz - warto poznać różne oblicza HomeKONCEPT-26. 
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. DOMPP.PL

  Kubiczny kompaktowy

  Dzięki sprytnie rozwiązanej konstrukcji dwóch nałożonych na siebie brył House 09 nie tylko intryguje formą, ale przede wszystkim zapewnia komfortową przestrzeń użytkową przy minimalnej powierzchni zabudowy.
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. MTM STYL

  Dla licznej rodziny

  Zachęcająca do wspólnego bytowania część dzienna na parterze i aż pięć sypialni na poddaszu, a do tego ciekawa elewacja i garaż od południa. Karmin 2 to projekt zdecydowanie nietuzinkowy.
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. MG PROJEKT

  W stylu amerykańskim

  Strych do dowolnej aranżacji, przestronne, wysokie wnętrze, antresola, ogromne przeszklenia od ogrodu i reprezentacyjny front - parterowy Dom na parkowej 6 przywodzi na myśl elegancką amerykańską willę.
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. MG PROJEKT

  Parterowy z pazurem

  Parterowy 4 bez problemu mieści wszystkie funkcje na jednej kondygnacji, jednak dzięki dodatkowej przestrzeni pod dachem ten dom otwiera przed domownikami zupełnie nowy wymiar komfortu!
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. HOMEKONCEPT

  Pomysł na funkcjonalność

  HomeKONCEPT-03 to projekt funkcjonalny w każdym calu - począwszy od sprytnie rozwiązanego garażu, przez intuicyjny rozkład, po liczne możliwości łatwego wprowadzania zmian we wnętrzu.
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. MTM STYL

  Sielski Malinowy

  Zgrabny i przytulny, tak w dwóch słowach opisać można Malinowy. Nie jest to willa - ale w tym tkwi cały urok. I ta weranda!
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. MG PROJEKT

  Miejska rezydencja

  Trudna działka z ogrodem z boku lub od frontu? Świetnie wpasuje się w nią Dom z widokiem 3, który łączy nienachalną elegancję ze spokojną nowoczesną architekturą.
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. HOMEKONCEPT

  Oszałamiające przeszklenie

  Jeśli szukasz eleganckiej i komfortowej piętrowej willi w nowoczesnym stylu - to z pewnością powinien zwrócić Twoją uwagę HomeKONCEPT-60.
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. MTMSTYL

  Malutki drewniany

  Pod osłoną z blachy, w tym małym nowoczesnym domku przepełnionym drewnem i rozświetlonym od ziemi po szczyt, dusza jest zaklęta...
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. MTMSTYL

  Klasyczny z piwnicą

  Idealny na wąską działkę, prosty w formie, trzykondygnacyjny Amarylis 3 to przytulne i w pełni funkcjonalne lokum nawet dla sporej rodziny.
 • NIETUZINKOWE PROJEKTY fot. HOMEKONCEPT

  Intrygujący parterowy

  HomeKONCEPT 58 to ciekawy parterowy budynek z płaskim dachem i okalającym elewację efektownym belkowaniem.