Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Różne trendy

 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE fot. OKNOPLAST

  Promocja Wiosenna OKNOPLAST

  Ruszyła Promocja Wiosenna marki OKNOPLAST - rabat 10% na wybrane systemy okienne w pełnej gamie kolorów.
 • INSPIRACJE Awilux Nero Style w okleinie Black Ultimate to spektakularne przeszklenie w idealnie czarnej oprawie (fot. AWILUX)

  Back to black

  Aluminiowe okna z linii Nero Style by Awilux to unikatowe rozwiązanie dostępne w idealnie czarnym kolorze. 
 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE fot. VELUX

  Panoramiczny widok

  Jeśli nieprzypadkowo wybrałeś otoczenie swojego domu, klapowo-obrotowe okno dachowe VELUX GPU INTEGRA pozwoli w pełni korzystać z widoków na poddaszu. 
 • RÓŻNE TRENDY System Geberit DuoFresh skutecznie uwalnia nas od nieprzyjemnych zapachów w toalecie (fot. GEBERIT)

  Fetor zneutralizowany

  Nieprzyjemne zapachy w toalecie? Z nowym systemem Geberit DuoFresh bez obaw możemy korzystać z toalety w dowolnych okolicznościach, bo usuwanie zapachów jest szybsze i trwalsze niż przy użyciu odświeżaczy powietrza.
 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE fot. WINEO

  Profile schodowe wineo

  Firma wineo wprowadziła do oferty 3 warianty funkcjonalnych profili schodowych, ułatwiających stworzenie wykończenia spójnego wizualnie z podłogą.
 • RÓŻNE TRENDY fot. JAGA

  #JagaClimateDesigners

  Jaga Climate Designers to grzejniki, które precyzyjnie i ekonomicznie zapewniają komfort klimatyczny przez cały rok, zimą i latem. Multifunkcjonalne urządzenia w kontrolowany sposób grzeją, chłodzą i wentylują pomieszczenia, dbając przy tym o środowisko.
 • SZCZYPTA TEORII Kiedy mówimy o strefie komfortu w kontekście pomieszczeń zamkniętych? (fot. BAUMIT)

  Strefa komfortu

  Chłodno, duszno, przyjemnie... Nasze odczucia są funkcją temperatury i wilgotności powietrza. Kiedy mówimy o strefie komfortu?
 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE fot. IDEAL STANDARD

  Podtynkowe Systemy Spłukujące nowej generacji

  Produkty ProSys™ Ideal Standard to komplet rozwiązań instalacyjnych do łazienki - a przy tym zachwycający design przycisków spłukujących.
 • OKNA Regularne przeglądy i konserwacją pomogą utrzymać stolarkę otworową w dobrej kondycji (fot. DOBRY MONTAŻ)

  Sprawdź okna przed zimą

  Dokładne sprawdzenie i zabezpieczenie stolarki otworowej przed zimą ograniczy straty ciepła, przedłuży żywotność wyrobów i zapewni nam ich bezproblemowe użytkowanie. Jak przygotować okna i drzwi do zimy?
 • RÓŻNE TRENDY Katar, duszności, łzawienie i... rezygnacja z dywanu? Niekoniecznie! (fot. ARTE)

  Dywan w domu alergika

  Życie alergika nie należy do najłatwiejszych. Pierwsze, czego pozbywają się z domu, to... dywany. Niesłusznie! Ekspert firmy ARTE wyjaśnia, dlaczego mit o szkodliwości dywanów jest nie do końca prawdziwy – i poleca produkty przyjazne  dla osób uczulonych na kurz czy roztocza.
 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE Powrót do natury- OVOVILLE (fot. Eryka Rakoczy)

  Powrót do natury

  W dniu 7 września 2019 roku OVOVILLE, producent stalowych domów łukowych, zorganizował dzień otwarty i zwiedzanie domu pokazowego. Przedstawiamy krótką fotorelację z wydarzenia.
 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

  House of Braas

  Na powitanie jesieni marka Braas przygotowała Wielką Promocję House of Braas. Obowiązuje do końca listopada.
 • RÓŻNE TRENDY Cegły klinkierowe i naturalne, a nawet surowe pustaki to doskonały materiał na oryginalne wykończenie pomieszczeń (fot. WIENERBERGER)

  Ceramika w aranżacji wnętrz

  Naturalna i trwała, od setek lat stosowana jako materiał konstrukcyjny, cegła już dawno przebojem weszła do wnętrz. Różnorodność kształtów i tekstur staje się wątkiem przewodnim niejednej realizacji, a nieoczywiste rozwiązania dają pomieszczeniom nową energię i świeżość.
 • RÓŻNE TRENDY Na co zwrócić uwagę szykując pokój dla ucznia? (fot. VELUX)

  Pokój ucznia na szóstkę

  Aranżując w domu przestrzeń dla ucznia musimy mieć świadomość, że poza rozwiązaniami funkcjonalnymi i estetycznymi, na ogólne samopoczucie i efektywne przyswajanie wiedzy duży wpływ ma klimat wewnętrzny. Jak zapewnić młodemu człowiekowi zdrowe warunki do nauki i zabawy?
 • RÓŻNE TRENDY Namiastka urlopu na co dzień (fot. FFiL ŚNIEŻKA)

  Ogrodowa strefa relaksu

  Latem z przyjemnością odpoczywamy na świeżym powietrzu. Przydomowy taras, balkon czy ogród warto zaaranżować tak, żeby cieszył oczy i sprzyjał odprężeniu na co dzień.
 • RÓŻNE TRENDY Przestrzeń bez barier twórzmy już od (braku) progu w wejściu (fot. ROTO)

  Przestrzeń bez barier

  Dla młodych i sprawnych fizycznie osób strome schody czy wysoko umieszczone okna nie są problemem, ale seniorom i osobom niepełnosprawnym pewne standardowe rozwiązania mogą sprawiać kłopot. Jak stworzyć w domu komfortową przestrzeń dopasowaną do ich potrzeb?
 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE fot. HORMANN

  Gładki wymiar elegancji

  Skrzydło nowych drzwi ThermoPlan Hybrid firmy Hörmann jest po obu stronach zlicowane z ościeżnicą. Elegancki wygląd uzupełnia mocna, ciepła i bezpieczna konstrukcja.
 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE fot. AUSTROTHERM

  Styropianowe "deski"

  Austrotherm FPP Deska Elewacyjna to styropianowy profil dekoracyjny pokryty elastyczną masą imitującą naturalne drewno.
 • INSPIRACJE Festiwal Naturalnego Budowania maj 2019 (fot. KMR)

  Emocje po festiwalu

  Permakultura, wskrzeszenie dawnych budowlanych inspiracji, symbioza z naturą i zaangażowana w ideę społeczność – tak w największym skrócie można zrelacjonować Festiwal Naturalnego Budowania, który odbył się w Łodzi w dniach 18-19 maja.
 • RÓŻNE TRENDY Drewno po zimie należy oczyścić i zakonserwować (fot. FFiL ŚNIEŻKA)

  Zabezpieczamy drewnianą elewację

  Ponadczasowy wygląd i naturalność drewna sprawiają, że materiał ten świetnie się sprawdza jako elewacja zewnętrzna domu. Jednak ze względu na zmiany temperatury, deszcz i inne czynniki atmosferyczne, drewno powinno się należycie zabezpieczyć, aby dłużej utrzymało świetną kondycję.