Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Unikatowy dom geodezyjny

Szukasz całorocznego domu letniskowego o wysokim poziomie komfortu, szybkiego w montażu i o nietuzinkowej konstrukcji? Zobacz czeskie domy kopułowe!

Wyposażony w pięciogwiazdkowym standardzie dom geodezyjny czeskiego producenta NVI Domes składa się z pokoju z antresolą, łazienki, aneksu kuchennego i tarasu (dostępne są trzy warianty projektowe). Stawia się go w dwa dni (na wcześniej przygotowanym fundamencie lub podwalinie na stopach fundamentowych), a całość wraz z wykończeniem zajmuje ok. 2 tygodni. 

Dom geodezyjny czeskiego producenta NVI Domes - zobacz artykuł

Drewniana rama z wypełnieniem z aluminiowych paneli kompozytowych jest lekka i bardzo odporna na czynniki zewnętrzne. Kopułowy kształt w naturalny sposób sprzyja sprawnej cyrkulacji powietrza i wentylacji, ułatwiając utrzymanie stabilnej temperatury wewnątrz latem i zimą. 


Unikatowy dom geodezyjny - dom modelowy pod PragąDom modelowy stoi w miejscowości Kladno w pobliżu Pragi. Dokładne namiary oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie producenta:

>>> PRZEJDŹ DO STRONY NVI DOMES


 

 

 

 

Data publikacji: 3 kwietnia 2023

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Kwiaty za elektrograty

Pozbądź się elektrośmieci i zabierz w zamian kwitnące bratki z Castoramy! Od piątku 31 marca do niedzieli handlowej 2 kwietnia 2023 r przyniesiony do sklepów Castorama zużyty domowy sprzęt elektryczny i elektroniczny można wymienić na sadzonki bratków.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowoczesny OSW w Pruszkowie już gotowy!

24 marca odbyło się uroczyste otwarcie Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego w Pruszkowie. Nowy budynek zastąpi dawny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, którego placówka nie kwalifikowała się do remontu.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

JAGA - w stronę innowacji

Świadome projektowanie i optymalizacja zużycia energii podczas chłodzenia, a nie tylko ogrzewania pomieszczeń - na to zwracał uwagę Jan Kriekels, CEO Jaga NV, w trakcie spotkań z polskimi instalatorami, projektantami i prasą branżową, które odbyły się w Warszawie na początku marca 2023 r.