Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Piękny detal

 • PIĘKNY DETAL Elegancka czerń i funkcjonalna forma to wyróżniki baterii kuchennej Icon (fot. FRANKE)

  Elegancka bateria kuchenna

  Nowa bateria Icon Semi-Pro - wyciągana wylewka z prysznicem - łączy wyrafinowaną elegancję z funkcjonalnością.
 • WYKOŃCZENIE ŚCIAN I PODŁÓG Małe formaty wielkich możliwości - płytaki ceramiczne Neve Creative by Maja Ganszyniec (fot. CERAMIKA PARADYŻ)

  Małe formaty wielkich możliwości

  Wysublimowane wzornictwo, szlachetność form, ponadczasowa prostota oraz autorskie struktury. To wszystko znajdziemy w nowej kolekcji płytek ceramicznych Paradyż Neve Creative by Maja Ganszyniec.
 • INSPIRACJE

  Designerskie wanny

  Ideal Standard, wiodący producent wyposażenia łazienki, wprowadza na rynek nową kolekcję produktów o nazwie ATELIER.
 • PERSPEKTYWICZNE INSTALACJE SANITARNE Moduły Monolith można łączyć z większością dostępnych misek ustępowych (fot. GEBERIT)

  Brawurowy szklany Monolith

  Obudowany szklaną taflą samonośny moduł sanitarny to niezwykle wyrazisty łazienkowy akcent, a przy tym prawdziwy funkcjonalny majstersztyk. Zobacz, jak zbudowany jest ten wyjątkowy stelaż i w jaki sposób przygotować niezbędne przyłącza.
 • PERSPEKTYWICZNE INSTALACJE SANITARNE Brodzik z kamiennej żywicy Geberit Sestra można zamontować bezpośrednio na podłożu lub wpuścić w posadzkę (fot. GEBERIT)

  Codzienny relaks z Sestrą

  Ultrapłaski brodzik z kamiennej żywicy cieszy oko, umila kąpiel i jest bezproblemowy w eksploatacji. Zobacz, jakie masz możliwości aranżacyjne - i jak odpowiednio przygotować łazienkę na to awangardowe rozwiązanie.
 • INSPIRACJE Strukturę i kolor elementu opracowuje się na życzenie klienta (fot. C4Y)

  Beton z rąk pasjonatów

  Płyty betonowe, blaty, donice, unikatowe detale - w manufakturze C4Y z betonu GRC powstają różnorodne, piękne w swojej surowości elementy małej architektury i wystroju wnętrz.
 • PIĘKNY DETAL fot. SIMES

  Świecąca cegła

  Ręcznie odlewaną z trawionego szkła oprawę BRICK LIGHT ze zintegrowanym oświetleniem LED po prostu wmurowuje się w ceglaną elewację.
 • PIĘKNY DETAL Ozdoby dachowe stanowią piękne i oryginalne zwieńczenie połaci (fot. CREATON)

  Ceramiczne ozdoby dachowe

  Pozwalają spersonalizować wygląd dachu, wyróżnić go lub spójnie wkomponować w otaczającą przestrzeń, oddają też w pewien sposób charakter domowników. Wieńczące dach piękne ceramiczne ozdoby cechuje jakość i trwałość właściwa dachówkom, a ich montaż jest łatwy i stabilny.
 • PIĘKNY DETAL Dekoracja ściany na najwyższym poziomie (fot. OVO)

  Artystyczna modułOVOść

  OVO+ i SHAPES to unikatowe kolekcje modułowych paneli ściennych z segmentu premium - udany efekt współpracy polskiej marki OVO ze znanymi projektantami.
 • PIĘKNY DETAL

  Umywalki betonowe

  Betonowa galanteria zawojowała rynek wnętrzarski. Również w łazience nie brakuje pomysłów na mocny surowy akcent.
 • PIĘKNY DETAL fot. Maciej Danaj

  Rękodzieło prosto z... kuźni

  Te pieczołowicie dopracowane cudeńka wyczarowane są z metalu, metodą kucia na gorąco. Kowalstwo artystyczne wraca do łask, nareszcie!
 • PIĘKNY DETAL fot. DRZWI PRZESUWNE BARN DOORS

  Zamierzona niedoskonałość

  Jeśli szukacie nietuzinkowych drzwi przesuwnych do awangardowego wnętrza, to koniecznie zerknijcie na te drzwi stodołowe!
 • PIĘKNY DETAL fot. JAGA

  Superbohater wśród grzejników

  Jaga Vertiga to grzejnik, który wygląda jak luksusowa dekoracja, ale nie przeszkadza mu to wydajnie ogrzewać pomieszczeń.
 • PIĘKNY DETAL fot. SPECTRA LIGHTING

  Misterne oświetlenie

  Delikatność koronki i siła metalu – lampa LIGHTLACE to arcydzieło, które robi wrażenie nawet bez podświetlenia…
 • PIĘKNY DETAL fot. PRACOWNIA OKAPÓW KUCHENNYCH

  Okapy z duszą

  Duże, małe, pękate i wąskie, z drewnianą półeczką albo bez gzymsu - ręcznie malowane okapy to doprawdy uroczy akcent kuchennego wyposażenia.
 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE fot. WIENERBERGER

  Księżycowa Lunaris

  Lunaris to najnowsza cegła klinkierowa w ofercie firmy Wienerberger. Jej szary kolor i delikatny połysk idealnie wpasowują się w panujące na rynku trendy.