Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Design, który łączy ludzi

Projekt domu w podpoznańskim Lusowie został nagrodzony prestiżową Nagrodą SARP w kategorii "budynek mieszkalny jednorodzinny" za 2019 rok. W realizacji zastosowano szereg rozwiązań FAKRO.  

Nowoczesna architektura opiera się między innymi na oswojeniu światła. W najnowszym case study możemy podziwiać kolejną trafioną realizację. Duże okna dachowe z widokiem na błękit nieba, mnóstwo słońca we wnętrzu, przyjazna przestrzeń i naturalna harmonia z otoczeniem - wywodzący się z pracowni PL.architekci dom kipi pozytywną energią. Aby zapewnić odpowiedni komfort również latem, na oknach przewidziano markizy zewnętrzne AMZ Z-Wave z możliwością zdalnego sterowania. Rozwiązania FAKRO idealnie wpisują się w zamierzenia projektantów i potrzeby użytkowników.

>>> KLIKNIJ I PRZECZYTAJ PDF
Projekt domu w podpoznańskim Lusowie został nagrodzony prestiżową Nagrodą SARP w kategorii

 


Źródło: materiały prasowe FAKRO

Data publikacji: 30 września 2021

Zobacz także

Nowoczesne, funkcjonalne i dopracowane w każdym szczególe drzwi MS Patio HS 82 - zobacz, czym imponują (fot. MS)INSPIRACJE OKIENNE

Patio. Serce domu.

Czy wiecie, że drzwi tarasowych używamy w domu częściej niż wejściowych? Dobór sprawdzonego rozwiązania jest więc kwestią bezdyskusyjną. Wielkie ruchome skrzydła muszą być niezawodne, a do tego szczelne – i jeszcze nam się podobać! MS Patio HST 82 takie bonusy ma w standardzie. Zobacz, czym jeszcze imponuje.
Nowoczesne okna z PVC są funkcjonalne, ładne i bezproblemowe w eksploatacji (fot. ALUPLAST)INSPIRACJE OKIENNE

Piękne i funkcjonalne okna z PVC

Nowoczesne okna tworzywowe cechują znakomite parametry cieplne, łatwość pielęgnacji i perfekcyjnie dopracowana estetyka. Jakie trendy królują na salonach stolarki?
Okna dachowe wpuszczają do wnętrza światło i ciepło. Markizy zewnętrzne pozwalają kontrolować ich ilość (fot. FAKRO)INSPIRACJE

Markizy – antidotum na upał

Okna dachowe już na dobre zagościły w naszej architekturze i trudno nam sobie wyobrazić poddasze bez nich. Latem nieosłonięte okna mogą jednak prowadzić do przegrzewania wnętrza. FAKRO oferuje markizę zewnętrzną - do wypróbowania za darmo do końca września!