Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Bramy garażowe

 • BRAMY GARAŻOWE Bramy garażowe segmentowe to najpopularniejsze rozwiązanie w nowoczesnych budynkach. O czym pamiętać wybierając bramę? (fot. WIŚNIOWSKI)

  Funkcjonalna brama garażowa

  W nowoczesnych budynkach najpopularniejsze są bramy garażowe segmentowe. Różnią się one parametrami i estetyką. Jaką bramę wybrać?
 • BRAMY GARAŻOWE Spójna z architekturą budynku oraz bezpieczna i komfortowa w obsłudze brama garażowa to must have nowoczesnego domu (fot. FAKRO)

  INNOVIEW LINE - nowa jakość garażu

  Brama garażowa to już nie tylko zamknięcie garażu, ale ważny element architektury budynku. Segmentowe bramy garażowe z serii INNOVIEW LINE to funkcjonalne i estetyczne uzupełnienie kompleksowej oferty stolarki do domu.
 • BRAMY GARAŻOWE Dbaj o przydomową automatykę, a przed zimą wykonaj serwis napędów do bram wjazdowej i garażowej, żeby znienacka nie odmówiły posłuszeństwa (fot. BFT)

  Napęd do bramy ­– sprawdź przed zimą!

  Zimy nie są już tak srogie, jak kiedyś, ale plucha, wiatr i marznący deszcz ze śniegiem nie zachęcają do opuszczania auta przed bramą… Aby uniknąć przykrych niespodzianek w zimowe miesiące i zapewnić sobie wygodny dostęp do garażu i posesji, zadbaj o konserwację napędu.
 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE Podziemny garaż hydrauliczny, czyli winda samochodowa, umożliwia wygospodarowanie dodatkowego miejsca parkingowego (fot. podziemnygaraz.pl)

  Garaż hydrauliczny

  Działka za mała na dwustanowiskowy garaż? Nie ma zgody na nowy budynek albo wiatę? Na podjeździe brakuje miejsca dla wszystkich zmotoryzowanych domowników? Ciekawym rozwiązaniem jest podziemny garaż hydrauliczny, czyli nowoczesna winda samochodowa.
 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE fot. KRISPOL

  Izolacja w komplecie

  Krispol stawia na zintegrowany system ciepłego montażu bram garażowych.
 • PYTANIA I DYLEMATY Otwór na bramę garażową nie może zostać odsłonięty na zimę (fot. Eryka Rakoczy)

  Jak zabezpieczyć bramę?

  Zadaszyliśmy budynek i chcemy zostawić go na zimę, a wiosną rozpocząć prace ociepleniowe. Czym i jak najlepiej zabezpieczyć otwór na bramę garażową?
 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE fot. HÖRMANN

  Innowacyjne bramy

  Nowa seria bram garażowych Duragrain firmy Hörmann otwiera przed architektami i inwestorami szerokie możliwości aranżacji wyglądu domu i jego otoczenia.
 • BRAMY GARAŻOWE Regularne serwisowanie bramy chroni przed niespodziewaną usterką (fot. KMR)

  Serwis bramy segmentowej

  Powinno się wykonywać go co roku, oczywiście nikt tego nie robi - na szczęście brama garażowa sama woła o przegląd, skrzypiąc, rzężąc i stukając podczas otwierania i zamykania. Te niepokojące dźwięki znikają w... kwadrans. Zobacz, jak to wygląda.
 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE fot. FAKRO

  Kompletna oferta FAKRO

  Firma FAKRO, czołowy producent okien dachowych, od lat sukcesywnie rozszerza wachlarz swoich produktów i obecnie ma w ofercie komplet stolarki otworowej do całego domu, wraz z akcesoriami i systemem inteligentnego sterowania.
 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE fot. HÖRMANN

  Całodobowy serwis Hörmann

  618 200 100 - firma Hörmann Polska uruchamia dla swoich klientów całodobową infolinię serwisową!
 • BRAMY GARAŻOWE Poczucie bezpieczeństwa w domu zależy między innymi od tego, jak działa brama garażowa (fot. HÖRMANN)

  Brama bezpieczna z obu stron

  Brama garażowa nie może stać otworem dla włamywaczy, ale musi też być bezpieczna dla nas, użytkowników. Jak dbają o to producenci?
 • PYTANIA I DYLEMATY

  Kiedy montować bramę garażową?

  Jestem na etapie ocieplania domu, fachowcy chcą najpierw montować bramę garażową, a potem dopiero tynkować ściany, bo w taki sposób wstawia się okna. U sąsiada brama była osadzana na samym końcu. To jak powinno być, żeby było dobrze?
 • AKTUALNOŚCI BRANŻOWE fot. HÖRMANN

  Nowa ciepła brama Hörmann

  LPU 67 Thermo to energooszczędna segmentowa brama garażowa o bardzo eleganckim obustronnym wykończeniu.
 • BRAMY GARAŻOWE Dobra brama musi pasować do konstrukcji i sposobu wykorzystania garażu (fot. HÖRMANN)

  Wybierz dobrą bramę

  Dobra brama garażowa powinna być funkcjonalna i niezawodna, mieć odpowiednie parametry techniczne oraz użytkowe, a także wizualnie pasować do architektury budynku i jego otoczenia.