Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Designerskie wanny

Ideal Standard, wiodący producent wyposażenia łazienki, wprowadza na rynek nową kolekcję produktów o nazwie ATELIER.

W proponowanych modelach wanien - CONCA, DEA, TONIC II i AROUND - firma Ideal Standard łączy codzienny luksus i komfort użytkowania z najwyższej klasy materiałami, kolorystyką i stylem. Za znakomite wzornictwo gamy wanien, baterii i ceramiki sanitarnej w dużej części odpowiada renomowane studio projektowe Palomba Serafini Asociati. „Jakość i intuicyjne wzornictwo, oparte na tradycji, lecz patrzące w przyszłość, wysoki poziom elegancji, czystość formy i maksymalny komfort  to cechy, które  wyróżniają Ideal Standard i spełniają potrzeby współczesnego społeczeństwa” – mówi  Roberto Palomba, pełniący funkcję nowego dyrektora ds. wzornictwa Ideal Standard.

  • CONCA 

Jedną z nowości w kolekcji Atelier jest jednoczęściowa, wolnostojąca wanna CONCA o geometrycznym kształcie. Dostępna jest w białym wykończeniu. Jej wymiary to 180 cm x 80 cm.

 Wanna CONCA (fot. IDEAL STANDARD)

  • DEA

DEA to wanna wyróżniająca się miękkimi liniami formy, ma zaokrąglone narożniki i smukłe krawędzie.  Akrylowa wanna Dea dostępna jest w kolorze białym oraz czarnym, w wykończeniu połysk i mat. Do wyboru  są 3 rozmiary: 170cm x 75 cm, 180cm x 80 cm oraz 190 x 90 cm.

 Wanna DEA (fot. IDEAL STANDARD)

  • TONIC II

Wanna TONIC II charakteryzuje się miękką i precyzyjnie poprowadzoną geometryczną linią. Oprócz tradycyjnych prostokątnych modeli przyściennych, w kolekcji dostępny jest również elegancki model wolnostojący. Akrylowa wanna Tonic II dostępna jest w kolorach białym i czarnym, w wykończeniu połysk i mat. Jej wymiary to 180cm x 80cm.

 Wanna TONIC II (fot. IDEAL STANDARD)

  • AROUND

Wyrafinowana i elegancka forma wanny AROUND podkreśla elegancję i estetykę łazienki, stanowiąc jej centralny punkt.  Akrylowa wanna o wymiarach 180 cm x 85 cm dostępna jest w białym oraz czarnym kolorze, w wykończeniu połysk i mat.

 Wanna AROUND (fot. IDEAL STANDARD)

 


Więcej informacji na stronie:
>>> www.idealstandard.pl

Wszelkie zapytania prosimy kierować bezpośrednio do producenta.


Źródło: materiały prasowe Ideal Standard.

Data publikacji: 29 września 2020

Zobacz także

Moduły Monolith można łączyć z większością dostępnych misek ustępowych (fot. GEBERIT)PERSPEKTYWICZNE INSTALACJE SANITARNE

Brawurowy szklany Monolith

Obudowany szklaną taflą samonośny moduł sanitarny to niezwykle wyrazisty łazienkowy akcent, a przy tym prawdziwy funkcjonalny majstersztyk. Zobacz, jak zbudowany jest ten wyjątkowy stelaż i w jaki sposób przygotować niezbędne przyłącza.
Brodzik z kamiennej żywicy Geberit Sestra można zamontować bezpośrednio na podłożu lub wpuścić w posadzkę (fot. GEBERIT)PERSPEKTYWICZNE INSTALACJE SANITARNE

Codzienny relaks z Sestrą

Ultrapłaski brodzik z kamiennej żywicy cieszy oko, umila kąpiel i jest bezproblemowy w eksploatacji. Zobacz, jakie masz możliwości aranżacyjne - i jak odpowiednio przygotować łazienkę na to awangardowe rozwiązanie.
Strukturę i kolor elementu opracowuje się na życzenie klienta (fot. C4Y)INSPIRACJE

Beton z rąk pasjonatów

Płyty betonowe, blaty, donice, unikatowe detale - w manufakturze C4Y z betonu GRC powstają różnorodne, piękne w swojej surowości elementy małej architektury i wystroju wnętrz.