Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Zamierzona niedoskonałość

Jeśli szukacie nietuzinkowych drzwi przesuwnych do awangardowego wnętrza, to koniecznie zerknijcie na te drzwi stodołowe!

Producent tych perełek to Drzwi Przesuwne Barn Doors. Drzwi mogą być zarówno elegancko dopracowane, jak i emanujące topornym pięknem naturalnego drewna, wykończone jaskrawym kolorem albo surowo naturalne, wygładzone bądź z nierównymi krawędziami i z ostro zarysowanym wzorem desek. Rzeczywiście wyglądają jak wrota stodoły, stąd ich nazwa.

Przedstawiamy wybrane realizacje, a w celu uzyskania dalszych informacji odsyłamy na facebook'ową stronę producenta (PRZEJDŹ DO STRONY).

 
Drewniane krzyżulce to charakterystyczny element szerokich stodołowych wrót.

 
Drzwi przesuwają się wzdłuż umieszczonej nad otworem metalowej szyny.

 
Wyraźnie zarysowany wzór desek i szerokie drewniane usztywnienia przywodzą na myśl przaśne chałupy, świetne kontrastując z nowoczesnymi wnętrzami.

  
Znajdzie tu coś dla siebie i miłośnik postarzanego stylu vintage, i dekorator rozkochany w błyszczących mocnych akcentach kolorystycznych.


Metalowe okucia i rolki jezdne mogą mieć różne wzory i wykończenie.


Bardzo ciekawą realizacją są jednolamelowe drzwi typu "one board" o naturalnie nierównych krawędziach.Wszystkie zdjecia pochodzą ze strony producenta:
Drzwi Przesuwne Barn Doors.

Data publikacji: 24 września 2018

Zobacz także

fot. JAGAPIĘKNY DETAL

Superbohater wśród grzejników

Jaga Vertiga to grzejnik, który wygląda jak luksusowa dekoracja, ale nie przeszkadza mu to wydajnie ogrzewać pomieszczeń.
fot. SPECTRA LIGHTINGPIĘKNY DETAL

Misterne oświetlenie

Delikatność koronki i siła metalu – lampa LIGHTLACE to arcydzieło, które robi wrażenie nawet bez podświetlenia…
fot. PRACOWNIA OKAPÓW KUCHENNYCHPIĘKNY DETAL

Okapy z duszą

Duże, małe, pękate i wąskie, z drewnianą półeczką albo bez gzymsu - ręcznie malowane okapy to doprawdy uroczy akcent kuchennego wyposażenia.