Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Zadbaj o światło

Nowoczesne lampki biurkowe Nowodvorski Lighting: STYLE LED, SMART LED i CHIC LED – minimalistyczny design, maksymalna funkcjonalność.

W okresie jesienno-zimowym dni stają się pochmurne, a zmierzch zapada coraz szybciej. W tym czasie warto zadbać o większą ilość światła sztucznego. Szczególnie ważna jest organizacja miejsc do pracy i nauki, w których dużo czytamy, piszemy oraz pracujemy na komputerze. Ergonomiczne lampki biurkowe Nowodvorski Lighting poprawiają komfort pracy, a ich minimalistyczny design w połączeniu z nowoczesnymi funkcjami oraz przystępną ceną czynią je bardzo praktycznymi i przyjaznymi dla użytkownika.

Podczas organizacji stanowiska pracy oprócz wygodnego fotela i odpowiedniego ustawienia monitora równie istotną rolę pełni właściwe oświetlenie. Właściwe, czyli takie, które nie spowoduje uczucia zmęczenia, a umieszczone na prawidłowej wysokości nie będzie odbijać się od różnych powierzchni i zapewni znakomitą widoczność (fot. NOWODVORSKI LIGHTING)
Podczas organizacji stanowiska pracy oprócz wygodnego fotela i odpowiedniego ustawienia monitora równie istotną rolę pełni właściwe oświetlenie. Właściwe, czyli takie, które nie spowoduje uczucia zmęczenia, a umieszczone na prawidłowej wysokości nie będzie odbijać się od różnych powierzchni i zapewni znakomitą widoczność (fot. NOWODVORSKI LIGHTING)

W potrzeby osób pracujących w domowym zaciszu znakomicie wpisuje się lampka biurkowa STYLE LED o wysokości bazowej 42 cm, z kątem świecenia 100° i strumieniem 390 lm (zobacz zdjęcie poniżej). Włącznik dotykowy z funkcją ściemniania pozwala dowolnie regulować poziom natężenia światła, a temperaturę barwową możemy ustawić w przedziale 3000 – 6000 K (niższe wartości oznaczają światło ciepłe, przyjemne, wyższe – zimniejsze, polecane, kiedy musimy intensywnie skupić się na pracy). Lampka STYLE LED ma dwie przydatne funkcje: możliwość indukcyjnego ładowania telefonu oraz ładowania urządzeń za pomocą wejścia USB. Smukły design sprawia, że lampka biurkowa STYLE LED 8404 elegancko prezentuje się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i urządzonych w stylu glamour.

Dla miłośników klasyki idealną propozycją jest CHIC LED, ze strumieniem światła 400 lm i temperaturą barwową 4000 K (zobacz zdjęcie poniżej). Lampa wyposażona jest w regulację ściemniania. Prosta, lekko zaokrąglona forma i srebrno-czarna kolorystyka doskonale wpiszą się w wystrój domowego gabinetu lub pokoju ucznia.

Kwintesencję minimalistycznego designu stanowi lampka biurkowa SMART LED, zbudowana z dwóch części o zaokrąglonym kształcie, które można złożyć jak scyzoryk. Wygląda dzięki temu dyskretnie, nie przykuwając uwagi, nawet jeśli będzie ustawiona na blacie w salonie czy przy kuchennym stole. To idealna propozycja dla osób, które mają takie „mobilne” stanowisko pracy i nie chcą wprowadzać weń biurowej atmosfery. SMART LED ma wysokość bazową 42 cm, kąt świecenia 120° (dobra widoczność w szerokim zakresie) i strumień światła 400 lm. Tutaj też mamy możliwość wyboru temperatury barwowej świecenia (3000 – 6000 K), przyciemniania światła oraz ładowania telefonu za pomocą wejścia USB. 

Lampki biurkowe Nowodvorski Lighting to sposób na nowoczesną i ergonomiczną aranżację miejsca do pracy. Żywotność wynosząca 25000 godzin oraz niewysoka cena sprawiają, że jest to idealny wybór dla osób ceniących połączenie funkcjonalności z eleganckim designem.


Wszelkie zapytania prosimy kierować bezpośrednio do producenta:

>>> www.nowodvorski.com


Źródło: materiały prasowe firmy Nowodvorski Lighting.

Data publikacji: 22 października 2020

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

BIM z nakładką Armacell

Nowa nakładka Armacell dla BIM w Autodesk Revit® - wygodne i bezbłędne projektowanie izolacji systemów rurowych oraz kanałów wentylacyjnych.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowe narzędzia JUCO

FIBERGLASS to nowa seria narzędzi w ofercie JUCO, z trzonem z włókna szklanego.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Jedyne takie płytki

Ceramika Paradyż zainwestuje w innowacyjną technologię i jako pierwsza firma na świecie zyska możliwość produkcji wielkoformatowych płyt ceramicznych zdobionych „na wskroś” w całej masie.