Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Nowe narzędzia JUCO

FIBERGLASS to nowa seria narzędzi w ofercie JUCO, z trzonem z włókna szklanego.

Warto mieć w swoim domu choćby podstawowe narzędzia ręczne. Te proste, takie jak młotki i siekiery, od wielu lat stanowią jedne z najpopularniejszych, bo przydają się przy wielu pracach domowych. Obecnie technologia ich produkcji została jednak znacząco udoskonalona. Możemy wybrać narzędzia solidnie wykonane, trwałe i ergonomiczne. Z dobrym produktem w ręku nawet najcięższa praca staje się przyjemna i wymaga mniej wysiłku. Wysokiej jakości rozwiązania tego typu, kute ze stali, znajdziemy w ofercie polskiej firmy JUCO. Producent poszerzył teraz swoją ofertę o nową linię: FIBERGLASS.

„Z myślą o osobach, które żadnych obowiązków domowych się nie obawiają, wprowadziliśmy do oferty atrakcyjne cenowo narzędzia z serii FIBERGLASS, których znakiem rozpoznawczym jest trzon wykonany z włókna szklanego. Można je z powodzeniem wykorzystywać do wszelkich zadań remontowych i budowlanych. Przydadzą się z pewnością w każdym domu i będą służyć przez długie lata” – tłumaczy Daniel Światłoń, Kierownik Działu Technicznego JUCO.

Siekiera i młotek JUCO z serii FIBERGLASS mają części robocze kute, szlifowane i hartowane indukcyjnie, co zapewnia im wysoką trwałość. Ich trzony zostały wykonane ze znacznie bardziej wytrzymałego niż drewno włókna szklanego w kolorze żółtym. Dla wygody użytkownika wyposażono je dodatkowo w gumę antypoślizgową TRP oraz rozbudowaną rękojeść. Producent uzupełnia ponadto siekierę o gumową osłonkę na ostrze, dzięki czemu można ją bezpiecznie przechowywać i transportować.


>>> ZOBACZ WIĘCEJ O FIRMIE JUCO


Źródło: materiały prasowe JUCO.

Data publikacji: 14 października 2020

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Jedyne takie płytki

Ceramika Paradyż zainwestuje w innowacyjną technologię i jako pierwsza firma na świecie zyska możliwość produkcji wielkoformatowych płyt ceramicznych zdobionych „na wskroś” w całej masie.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Profesjonalny montaż stolarki

Poliuretanowe piany Perfect Seal, nowość w ofercie marki Bostik, przeznaczone są do zastosowań montażowych, izolacyjnych i uszczelniających w obrębie stolarki okiennej i drzwiowej.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Blachodachówki z TOPMAT

TOPMAT to poliester w nowej odsłonie, czyli głęboko matowa, bardziej odporna na korozję, odbarwienia i mikropęknięcia powłoka od Blachy Pruszyński.