Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Nastrój inspirowany naturą

Gdy na zewnątrz wcześniej robi się ciemno, a my coraz więcej czasu spędzamy w domu, warto zadbać o dobór odpowiednich lamp, które zapewnią właściwe oświetlenie i wprowadzą ciepły nastrój. Seria Organic od Nowodvorski Lighting to przykład idealnego połączenia nowoczesnego designu z praktyczną funkcjonalnością.

Unikalny klimat naszego domu wyczuwalny jest już od progu. W momencie otwarcia drzwi wejściowych, jako pierwszy uwagę przykuwa przedpokój. Ponieważ jest to z reguły pomieszczenie o niewielkim metrażu i z małą ilością naturalnego światła, właściwe oświetlenie odgrywa tu bardzo ważną funkcję. Warto zadbać o to, by lampy sufitowe wyglądały lekko i nowocześnie, dostarczając jednocześnie potrzebną ilość światła o odpowiedniej barwie. Świetnie sprawdzą się tu oryginalne plafony sufitowe o opływowym kształcie, które przykuwają uwagę, nie zajmując jednocześnie zbyt wiele miejsca. Plafony doskonale nadają się też do pokoju gości, dziecka lub nastolatka.

Plafony sufitowe z serii Organic to idealna propozycja dla osób ceniących minimalizm, piękno i funkcjonalność (fot. NOWODVORSKI LIGHTING)
Plafony sufitowe z serii Organic to idealna propozycja dla osób ceniących minimalizm, piękno i funkcjonalność (fot. NOWODVORSKI LIGHTING)

W ofercie marki dostępne są zarówno lampy z pojedynczym źródłem światła (Organic Black I oraz Organic White I), jak i z potrójnym (Organic Black III oraz Organic White III). Dzięki temu można dostosować rodzaj oświetlenia do metrażu powierzchni, zapewniając bardzo dobrą widoczność bez efektu olśnienia.

Średnica lamp z pojedynczym źródłem światła wynosi 20,5 cm, Lampy Organic Black III oraz Organic White III są większe – wymiar ich średnicy to 39,5 cm. Wszystkie mają wysokość zaledwie 2,75 cm, nie zajmują zatem praktycznie w ogóle przestrzeni użytkowej pomieszczenia, a zapewniają mu właściwe doświetlenie i przyjemną atmosferę.

Nowodvorski Lighting zapewnia dostępność wymiennych źródeł światła do lamp z serii Organic – BULB GX53 LED 8W, z kątem świecenia 120 stopni, CRI 80 i temperaturą barwową 3000K lub 4000K.

Seria Organic od Nowodvorski Lighting to idealna propozycja dla osób ceniących minimalizm, piękno i funkcjonalność. Ponadczasowy design jest inspirowany naturą, a kształt lamp nawiązuje do formy kamienia. Na uwagę zasługuje także bardzo wysoka jakość – produkty wykonane są z eleganckiej stali lakierowanej w kolorze czarnym lub białym.

 


Więcej informacji na stronie producenta:
>>> nowodvorski.com


Źródło: materiały prasowe Nowodvorski Lighting.

Data publikacji: 20 listopada 2020

Zobacz także

Eksperci H+H zapewniają, że ich rozwiązania sprzyjają utrzymaniu we wnętrzach odpowiedniego mikroklimatu i że są w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia i komfortu (fot. H+H)RÓŻNE TRENDY

Nie daj się SBS

Syndrom chorego budynku (SBS) to występowanie uwarunkowań mogących powodować złe samopoczucie i pogarszający się stan naszego zdrowia. O co możemy zadbać jeszcze na etapie budowy? Radzą eksperci H+H.
fot. NOWODVORSKI LIGHTINGINSPIRACJE

Zadbaj o światło

Nowoczesne lampki biurkowe Nowodvorski Lighting: STYLE LED, SMART LED i CHIC LED – minimalistyczny design, maksymalna funkcjonalność.
Silikaty elewacyjne to sposób na zdrową, mocną i ciekawą wizualnie fasadę (fot. H+H)SILIKATY

Silikaty S – swoboda, stabilność, system

Fasada wykonana z silikatowych elementów elewacyjnych H+H Silikaty S to dowolność kompozycji, trwałość użytkowania, wygoda i bezpieczeństwo.