Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Misterne oświetlenie

Delikatność koronki i siła metalu – lampa LIGHTLACE to arcydzieło, które robi wrażenie nawet bez podświetlenia…

LIGHTLACE to efekt współpracy NeSpoon, mistrzyni polskiego street artu, z renomowanym studiem projektowym Kaniewski Design. Misterne koronki to znak rozpoznawczy NeSpoon, tyle że swoje przestrzenne instalacje z serwetek, murale, graffiti i ceramiczne płaskorzeźby zwykle wkomponowuje w miejską tkankę. Tutaj projekt przeniesiony został na warsztat produkcyjny firmy oświetleniowej Spectra Lighting (zobacz film z produkcji). Dwie warstwy blachy aluminiowej, dwa arkusze mlecznego dyfuzora i kilkanaście godzin precyzyjnej pracy plotera – cóż, efekt końcowy, trzeba przyznać, zachwyca.

 (fot. SPECTRA LIGHTING)

Koronkowa lampa LIGHTLACE dostępna jest w pięciu wzorach: pełna serwetka, połowa serwetki, ¾ serwetki oraz dwie kompozycje przestrzenne (zobacz wzory). W zależności od wersji oprawa wykonana jest z anodyzowanego lub lakierowanego aluminium. Do wyboru są różne wielkości i trzy kolory wykończenia oprawy: białe, czarne oraz szare.

Lampa wykonywana jest na zamówienie, czas oczekiwania to około 4 tygodnie.

 (fot. SPECTRA LIGHTING)

W celu złożenia zamówienia lub uzyskania dodatkowych informacji o LIGHTLACE oraz o salonach, w których można obejrzeć oprawę na żywo - skontaktuj się z działem sprzedaży producenta. 

Data publikacji: 4 września 2018

Zobacz także

fot. PRACOWNIA OKAPÓW KUCHENNYCHPIĘKNY DETAL

Okapy z duszą

Duże, małe, pękate i wąskie, z drewnianą półeczką albo bez gzymsu - ręcznie malowane okapy to doprawdy uroczy akcent kuchennego wyposażenia.
PIĘKNY DETAL

Umywalki betonowe

Betonowa galanteria zawojowała rynek wnętrzarski. Również w łazience nie brakuje pomysłów na mocny surowy akcent.
Ręcznie sttlizowane deski podłogowe każdemu wnętrzu dodadzą klasy (fot. MAFRA)PIĘKNY DETAL

Podłogi piękne nieszablonowością

Aż żal po nich chodzić... Prezentujemy pieczołowicie dopracowane, dostępne w unikatowych formatach i strukturach deski podłogowe z rodzinnej manufaktury Mafra.