Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Misterne oświetlenie

Delikatność koronki i siła metalu – lampa LIGHTLACE to arcydzieło, które robi wrażenie nawet bez podświetlenia…

LIGHTLACE to efekt współpracy NeSpoon, mistrzyni polskiego street artu, z renomowanym studiem projektowym Kaniewski Design. Misterne koronki to znak rozpoznawczy NeSpoon, tyle że swoje przestrzenne instalacje z serwetek, murale, graffiti i ceramiczne płaskorzeźby zwykle wkomponowuje w miejską tkankę. Tutaj projekt przeniesiony został na warsztat produkcyjny firmy oświetleniowej Spectra Lighting (>>> zobacz na fb film z produkcji). Dwie warstwy blachy aluminiowej, dwa arkusze mlecznego dyfuzora i kilkanaście godzin precyzyjnej pracy plotera – cóż, efekt końcowy, trzeba przyznać, zachwyca.

LIGHTLACE - dwie warstwy blachy aluminiowej, dwa arkusze mlecznego dyfuzora i kilkanaście godzin precyzyjnej pracy plotera (fot. SPECTRA LIGHTING) 

Koronkowa lampa LIGHTLACE dostępna jest w pięciu wzorach: pełna serwetka, połowa serwetki, ¾ serwetki oraz dwie kompozycje przestrzenne (>>> zobacz wzory). W zależności od wersji oprawa wykonana jest z anodyzowanego lub lakierowanego aluminium. Do wyboru są różne wielkości i trzy kolory wykończenia oprawy: białe, czarne oraz szare.

Lampa wykonywana jest na zamówienie, czas oczekiwania to około 4 tygodnie.

Lampa wykonywana jest na zamówienie, czas oczekiwania to około 4 tygodnie (fot. SPECTRA LIGHTING) 


Zdjęcia: SPECTRA LIGHTING.
W celu złożenia zamówienia lub uzyskania dodatkowych informacji o LIGHTLACE oraz o salonach, w których można obejrzeć oprawę na żywo, prosimy o bezpośredni kontakt z producentem:
>>> dział sprzedaży producenta 


 

Data publikacji: 4 września 2018

Zobacz także

fot. PRACOWNIA OKAPÓW KUCHENNYCHPIĘKNY DETAL

Okapy z duszą

Duże, małe, pękate i wąskie, z drewnianą półeczką albo bez gzymsu - ręcznie malowane okapy to doprawdy uroczy akcent kuchennego wyposażenia.
fot. WIENERBERGERAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Księżycowa Lunaris

Lunaris to najnowsza cegła klinkierowa w ofercie firmy Wienerberger. Jej szary kolor i delikatny połysk idealnie wpasowują się w panujące na rynku trendy.
Małe formaty wielkich możliwości - płytaki ceramiczne Neve Creative by Maja Ganszyniec (fot. CERAMIKA PARADYŻ)WYKOŃCZENIE ŚCIAN I PODŁÓG

Małe formaty wielkich możliwości

Wysublimowane wzornictwo, szlachetność form, ponadczasowa prostota oraz autorskie struktury. To wszystko znajdziemy w nowej kolekcji płytek ceramicznych Paradyż Neve Creative by Maja Ganszyniec.