Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Okapy z duszą

Duże, małe, pękate i wąskie, z drewnianą półeczką albo bez gzymsu - ręcznie malowane okapy to doprawdy uroczy akcent kuchennego wyposażenia.

Mają przeróżne kształty, rozmiary, kolory, mogą mieć drewniane gzymsy i ręcznie malowane zdobienia. Są wyposażone w nakładki filtracyjne i otwory umożliwiające wentylację. Z wierzchu wykończone są trzema warstwami dobrej jakości werniksu, który zabezpiecza malunek przed starciem. Szorować okapu nie należy, ale regularna pielęgnacja delikatnymi środkami myjącymi nie jest dla arcydzieła szkodliwa. 

 (fot. PRACOWNIA OKAPÓW KUCHENNYCH)

 

Wszystkie okapy przygotowywane są na indywidualne zamówienie. Tutaj przedstawiamy tylko przykładowe realizacje, a do bogatszej galerii oraz po bardziej szczegółowe informacje i wycenę zapraszamy bezpośrednio do producenta:

http://www.pracowniaokapowkuchennych.pl/


 

Data publikacji: 27 sierpnia 2018

Zobacz także

PIĘKNY DETAL

Umywalki betonowe

Betonowa galanteria zawojowała rynek wnętrzarski. Również w łazience nie brakuje pomysłów na mocny surowy akcent.
Ręcznie sttlizowane deski podłogowe każdemu wnętrzu dodadzą klasy (fot. MAFRA)PIĘKNY DETAL

Podłogi piękne nieszablonowością

Aż żal po nich chodzić... Prezentujemy pieczołowicie dopracowane, dostępne w unikatowych formatach i strukturach deski podłogowe z rodzinnej manufaktury Mafra.
fot. Maciej DanajPIĘKNY DETAL

Rękodzieło prosto z... kuźni

Te pieczołowicie dopracowane cudeńka wyczarowane są z metalu, metodą kucia na gorąco. Kowalstwo artystyczne wraca do łask, nareszcie!