Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Okapy z duszą

Duże, małe, pękate i wąskie, z drewnianą półeczką albo bez gzymsu - ręcznie malowane okapy to doprawdy uroczy akcent kuchennego wyposażenia.

Mają przeróżne kształty, rozmiary, kolory, mogą mieć drewniane gzymsy i ręcznie malowane zdobienia. Są wyposażone w nakładki filtracyjne i otwory umożliwiające wentylację. Z wierzchu wykończone są trzema warstwami dobrej jakości werniksu, który zabezpiecza malunek przed starciem. Szorować okapu nie należy, ale regularna pielęgnacja delikatnymi środkami myjącymi nie jest dla arcydzieła szkodliwa. 

 (fot. PRACOWNIA OKAPÓW KUCHENNYCH)

 

Wszystkie okapy przygotowywane są na indywidualne zamówienie. Tutaj przedstawiamy tylko przykładowe realizacje, a do bogatszej galerii oraz po bardziej szczegółowe informacje i wycenę zapraszamy bezpośrednio do producenta:

http://www.pracowniaokapowkuchennych.pl/


 

Zobacz także

fot. Maciej DanajPIĘKNY DETAL

Rękodzieło prosto z... kuźni

Te pieczołowicie dopracowane cudeńka wyczarowane są z metalu, metodą kucia na gorąco. Kowalstwo artystyczne wraca do łask, nareszcie!
fot. DRZWI PRZESUWNE BARN DOORSPIĘKNY DETAL

Zamierzona niedoskonałość

Jeśli szukacie nietuzinkowych drzwi przesuwnych do awangardowego wnętrza, to koniecznie zerknijcie na te drzwi stodołowe!
fot. JAGAPIĘKNY DETAL

Superbohater wśród grzejników

Jaga Vertiga to grzejnik, który wygląda jak luksusowa dekoracja, ale nie przeszkadza mu to wydajnie ogrzewać pomieszczeń.