Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Very peri króluje w FAKRO

Roleta do okna dachowego FAKRO w kolorze sezonu 2022 ożywi każde wnętrze i doda mu wyjątkowości.

Very peri króluje w FAKRO (fot. FAKRO)Kolor odgrywa bardzo ważną rolę w codziennym życiu. Wpływa na samopoczucie, poprawia nastrój, dostarcza emocji i siły. Instytut Pantone ogłosił kolorem roku 2022 very peri – odważny odcień, łączący intensywne barwy niebieskie z fioletowymi i czerwonymi akcentami.

Firma FAKRO od zawsze podąża za nowymi trendami, często też je wyznacza. W swojej ofercie prezentuje intrygujące rolety ARF w najmodniejszym kolorze very peri. To wyjątkowa i praktyczna dekoracja poddasza. Zapewniając zaciemnienie pomieszczenia, pozwala nam odpocząć w przyjemnym półmroku nawet w słoneczne dni. Kolor sezonu 2022 pasuje do wielu aranżacji. Jasny, delikatny odcień very peri sprawdzi się w łazience i sypialni. W kuchni idealnie skomponuje się z bielą lub szarością. Jeśli very peri połączymy z kolorem: zielonym, złotym, szarym lub brązowym, to stworzymy oryginalną komfortową aranżację i nowoczesny design. 

Zainspiruj się z roletą FAKRO w kolorze very peri, dodaj wnętrzu energii i otwórz się na zmiany.
>>> sklep.fakro.pl

 


Źróło: materiały prasowe FAKRO

Data publikacji: 29 kwietnia 2022

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Premiera kolekcji Paradyż Neve Creative by Maja Ganszyniec

Prostota, szlachetność formy i redefinicja dekoracji. 26 kwietnia, w warszawskiej Elektrowni Powiśle, odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Ceramiki Paradyż - Neve Creative by Maja Ganszyniec.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Silikaty w budownictwie energooszczędnym

Efektywne rozwiązania i zapobieganie mostkom termicznym: webinarium dla inżynierów budownictwa 18 maja na platformie PIIB.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

VIII Międzynarodowa Konferencja ETICS

W dniach 11-13 maja 2022 roku branża ETICS ponownie spotka się na największym krajowym wydarzeniu poświęconym tematyce ociepleń budynków.