Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Umywalka z włoskim sznytem

Umywalki IPALYSS marki Ideal Standard zyskały nową gamę wzorniczą, dzięki projektowi renomowanego włoskiego studia Palomba Serafini Associati.

IPALYSS to wyróżniająca się na rynku umywalka Ideal Standard o ultracienkich 3,5 mm rantach. Wykonana jest z nowoczesnego, wytrzymałego materiału ceramicznego o nazwie Diamatec. Stanowi on  kompozycję wysokiej jakości składników w tym m.in. tlenku glinu (Al2O3) znanego ze swojej twardości i wytrzymałości oraz szamotu, który zapobiega pękaniu i dodaje wytrzymałości strukturze materiału. Teraz umywalki IPALYSS dostępne są w poszerzonej gamie rozmiarów i kształtów, a także w dwunastu kolorach.

Umywalka IPALYSS, od lewej: Black Matt V3, Nude V7, Sage X9 (fot. prod. IDEAL STANDARD)
Umywalka IPALYSS, od lewej: Black Matt V3, Nude V7, Sage X9 (fot. prod. IDEAL STANDARD)

W historii marki Ideal Standard kolor zawsze odgrywał istotną rolę. Opracowując nową gamę kolorystyczną umywalek IPALYSS,  Ludovica i Roberto Palomba stworzyli kreatywną paletę kolorów, w której przeszłość harmonijnie splata się z przyszłością. Wśród nowości są m in. Błyszcząca Czerń, Kaszmir, Szałwia, Granat, Błyszcząca Biel i Jedwabna Biel. Część kolorów nawiązuje do tych zastosowanych w historycznych projektach Ideal Standard, inne są zupełnie nowe i doskonale komponują się z modnymi współcześnie materiałami, takimi jak marmur i kamień.

Oprócz gamy kolorystycznej, producent poszerzył również gamę rozmiarów i kształtów umywalek IPALYSS. Teraz w kolekcji dostępne są:

  • umywalki nablatowe prostokątne 80 cm, 65 cm i 55 cm, w wersjach z otworem i bez otworu na baterię oraz z przelewem i bez przelewu,
  • umywalka nablatowa owalna 40 cm i 60 cm bez otworu przelewowego i bez otworu na baterię.

Więcej informacji na stronie producenta >>> www.idealstandard.pl


Źródło: materiały prasowe Ideal Standard.

Data publikacji: 3 marca 2021

Zobacz także

Jak wybrać odpowiednią ceramikę do łazienki? Poznaj cztery najważniejsze zasady na przykładach produktów marki Geberit (fot. GEBERIT)ŁAZIENKA

Funkcjonalność i design

Jak wybrać odpowiednią ceramikę do łazienki? Poznaj cztery najważniejsze zasady na przykładach produktów marki Geberit.
Natrysk bezbrodzikowy z odpływem ściennym to ogromna swoboda aranżacyjna i wygoda korzystania z prysznica. Zobacz, jak przygotować łazienkę na to rozwiązanie (fot. GEBERIT)PERSPEKTYWICZNE INSTALACJE SANITARNE

Natrysk z odpływem ściennym

To niekonwencjonalne rozwiązanie daje nam niezwykłą swobodę projektową i wygodę korzystania z prysznica. Zobacz, co warto wiedzieć o palecie możliwości i o poprawnym montażu odpływu ściennego Geberit.
Pneumatyczne podtynkowe przyciski spłukujące mogą być umieszczone w odległości do 1,7 m od spłuczki (fot. GEBERIT)ległości doPERSPEKTYWICZNE INSTALACJE SANITARNE

Zdalny przycisk spłukujący

Umieszczany poza obrysem stelaża przycisk spłukujący ułatwia zgrabną aranżację łazienki i może poprawić komfort obsługi toalety. Jakie są możliwości projektowe, ograniczenia i wymagania montażowe?