Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Otwarte wnętrze ze SkyLine

Panoramiczne drzwi przesuwne SkyLine® przełamują wszelkie bariery - użytkowe i wizualne.  Zobaczcie, co kryje ta niesamowita aluminiowa konstrukcja.

Nazwa „SkyLine” kojarzy się z nowoczesnością, lekkością, z czymś, co otwiera przestrzeń. I trafia idealnie w to, co oferuje nam rozwiązanie SkyLine® od MS więcej niż OKNA. Dyskretna linia ukrytych profili niemal nie zakłóca widoku, sprawiając, że między tarasem a salonem wydaje się nie istnieć żadna przegroda. Wypełniająca całą dostępną wysokość, rozległa szklana tafla zapewnia imponujący widok, a jednocześnie chroni nas przed zimnem, wiatrem i hałasem z zewnątrz, pozwalając o każdej porze roku w komfortowych warunkach cieszyć się wręcz namacalnym kontaktem z otoczeniem.

SkyLine to spektakularna panorama

Nowoczesna architektura przyzwyczaiła nas do wielkogabarytowych przeszkleń, ale nie każde może pochwalić się taką subtelnością. W SkyLine® wąskie ramy w zestawieniu ze skalą rozmiaru szkła robią niesamowite wrażenie. Profile skrzydła są tu schowane w ościeżnicy, a ta z kolei ukryta jest w ścianach, suficie i podłodze. Szerokość słupka na połączeniu skrzydeł to zaledwie 25 mm – tyle, co grubość deski! Co ważne, ta delikatność formy idzie w parze z wysoką wytrzymałością konstrukcyjną, między innymi istotną dla tego typu stolarki odpornością na obciążenie wiatrem klasy C3 (do 158 km/h).

Taki widok broni się sam – duże rozmiary przesuwnych drzwi SkyLine w połączeniu z ukrytymi profilami pozwalają projektantom na realizację najśmielszych wizji (fot. MS)
Taki widok broni się sam – duże rozmiary przesuwnych drzwi SkyLine w połączeniu z ukrytymi profilami pozwalają projektantom na realizację najśmielszych wizji (fot. MS)

Efekt optycznego zintegrowania z otoczeniem domu, poza wymiarami szkła, potęguje specjalna szyba z nową, jaśniejszą powłoką termiczną. Dzięki niej, utrzymując znakomite parametry cieplne, przeszklenie zapewnia wysoką przezierność. Warto też wspomnieć o tym, że w oknach SkyLine® wszystkie szyby są hartowane.

Swoboda funkcjonalna

Niesamowity widok to nie jedyna zaleta SkyLine. Te drzwi naprawdę przełamują bariery, nie tylko wzrokowe. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym, pomimo znacznego rozmiaru i ciężaru skrzydła, codzienna obsługa jest bezpieczna i łatwa dla wszystkich domowników, niezależnie od ich wzrostu, siły czy sprawności.

ZOBACZ FILM:

Drzwi mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie. Dzięki nowoczesnym rolkom jezdnym, przesuw nie powinien sprawiać problemu nikomu z domowników. Z kolei wyposażając konstrukcję w siłownik nawierzchniowy z odbiornikiem radiowym i radarem bezpieczeństwa, mamy pewność, że system podczas zamykania skrzydła zawsze wykryje przeszkodę i uchroni od wypadku.

Panoramiczne drzwi SkyLine® można zamówić w kolorze białym lub w odcieniach szarości. Można też wyposażyć je w dopasowane moskitiery.


Chcesz dowiedzieć się więcej o budowie i możliwościach SkyLine?
Przejdź do strony:

https://www.ms.pl/skyline/


 

 

 

 

Data publikacji: 3 kwietnia 2023

Zobacz także

Montaż okna za pomocą belek NYXON L GREEN (fot. DOBRY MONTAŻ)OKNA, DRZWI

Jak zamontować okno z użyciem profili?

Dobrze przeprowadzony montaż okien i drzwi to montaż nowoczesny, energooszczędny i ekologiczny – do jego wykonania można wykorzystać ciepłe i wytrzymałe belki okienne, tworzące wokół stolarki szczelną ramę.
Nowoczesne przesłony zewnętrzne pełnią wiele przydatnych funkcji, a jedną z nich jest skuteczna ochrona przed przegrzewaniem wnętrza domu. Rolety czy żaluzje - zobacz, kiedy co sprawdzi się lepiej (fot. MS)INSPIRACJE OKIENNE

Zostaw upał za oknem!

Nowoczesne duże przeszklenia wpuszczają do wnętrza mnóstwo światła słonecznego, ale jego nadmiar, podobnie jak brak, bywa uciążliwy. Jak wygodnie regulować nasłonecznienie i temperaturę pomieszczeń? Skutecznym i eleganckim rozwiązaniem są osłony zewnętrzne, takie jak rolety lub żaluzje fasadowe.
Remont. Co zrobić ze starymi oknami PVC i gdzie kupić nowe? Rozmowa na naszym kanale YT.ROZMOWY

Wymiana okien PVC

Stara stolarka okienna to dużo odpadów, które dla branży, jako regranulat PVC, stanowią cenny surowiec do produkcji nowych okien. Najpierw jednak musimy zdemontowane okna oddać do utylizacji. Zobacz, gdzie to zrobić i dlaczego to takie ważne.