Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Elastyczny laminat

Dekoracyjny samoprzylepny laminat STRATAFLEX to produkt z oferty Muraspec, który pozwoli w łatwy sposób przeprowadzić szybką, atrakcyjną metamorfozę przestrzeni.

Laminat STRATAFLEX nadaje się na większość powierzchni, jakimi otaczamy się w domu i biurze, na ściany, płyty g-k i płyty MDF. Daje to szerokie spektrum zastosowania we wnętrzach. Elastyczną okładzinę można wykorzystać np. do oklejania frontów mebli kuchennych i łazienkowych czy drzwi, które potrzebują estetycznego odświeżenia. Świetnie sprawdzi się też jako wykończenie ścian, nawet w miejscach intensywnie użytkowanych, jak korytarz czy domowe biuro.

Laminat STRATAFLEX - dąb (fot. MURASPEC)
Laminat STRATAFLEX - dąb (fot. MURASPEC)

Wymienionym zastosowaniom sprzyjają właściwości użytkowe okleiny: trwałość, odporność na plamy i chemikalia oraz promieniowanie UV, ale również antybakteryjność i brak wrażliwości na pleśń. Ogromne znaczenie ma też oczywiście atrakcyjny design. Laminat wykonany jest z wytrzymałego, elastycznego PVC. Dostępny jest w szerokim wyborze kolorów i struktur, w tym drewnopodobnych, metalicznych, betonowych, tekstylnych, wiernie odwzorowujących powierzchnie kamienne, skórzane, gresowe. W gamie wykończeń dostępne są  powierzchnie matowe, półmatowe oraz błyszczące.  

Laminat STRATAFLEX - od lewej teak, orzech, wykończenie betonowe (fot. MURASPEC)
Laminat STRATAFLEX - od lewej teak, orzech, wykończenie betonowe (fot. MURASPEC)

Cechą, która zasługuje na szczególną uwagę, jest elastyczność laminatu. Strataflex idealnie przylega do każdej powierzchni, zarówno płaskiej, jak i falistej, zakrzywionej czy kanciastej. Nie łamie się nawet przy maksymalnym zgięciu o 360 stopni - odgięty wraca do pierwotnej wersji.


Strataflex ma grubość zaledwie 1 mm. Sprzedawany jest w rolkach o standardowej szerokości 1220 mm i długości 30 - 40 m (w zależności od wzoru).

>>> ZOBACZ KATALOG 


Źródło: materiały prasowe Muraspec.

Data publikacji: 21 stycznia 2021

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

POiD Building Awards 2021

Rusza pierwsza edycja konkursu organizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi - POiD Building Awards 2021. W ramach konkursu zaprezentowane zostaną najlepsze rozwiązania stolarki budowlanej oraz automatyki budynkowej w kontekście zrealizowanych projektów architektonicznych.
Dzięki zredukowaniu absorpcji ciepła słonecznego płyty nawierzchniowe Dasag Prato mniej się nagrzewają (fot. DASAG)RÓŻNE TRENDY

Nagrzewanie pod kontrolą

W ofercie Dasag dostępne są teraz kamienne płyty nawierzchniowe Prato o ograniczonej absorpcji promieniowania cieplnego.
Nowa kolekcja paneli wineo 800 to aż 42 wzory w 8 różnorodnych formatach, w tym dekory z kategorii „craft” (fot. WINEO)AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Panele premium dla kreatywnych

Podłogi winylowe szturmem podbiły polskie domy – są trwałe, funkcjonalne i mają ciekawe wzornictwo. Nowa kolekcja paneli wineo 800 jeszcze wyżej podnosi poprzeczkę, oferując aż 42 wzory w 8 różnorodnych formatach, w tym absolutnie wyjątkowe dekory z kategorii „craft”.