Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Panele premium dla kreatywnych

Podłogi winylowe szturmem podbiły polskie domy – są trwałe, funkcjonalne i mają ciekawe wzornictwo. Nowa kolekcja paneli wineo 800 jeszcze wyżej podnosi poprzeczkę, oferując aż 42 wzory w 8 różnorodnych formatach, w tym absolutnie wyjątkowe dekory z kategorii „craft”.

Panele winylowe już od kilku sezonów są jednym z chętniej wybieranych materiałów wykończeniowych podłogi. Taka popularność to przede wszystkim zasługa ich trwałości, odporności i funkcjonalności, jednak duże znaczenie mają także kwestie wizualne.


Na zdjęciu: wineo 800 corn rustic oak (fot. WINEO)


Aranżacja wnętrz to dziedzina, w której kreatywność dekoratora często bywa ograniczona przez właściwości dostępnych na rynku produktów. Nierzadko bowiem interesujące, oryginalne wizje zostają odrzucone tylko dlatego, że żaden materiał wykończeniowy nie jest w stanie jednocześnie spełnić najwyższych standardów jakościowych i wizualnych. Panele z kolekcji wineo 800 sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Produkty z tej linii mają udoskonaloną powierzchnię poliuretanową i warstwę użytkową o grubości 0,55 mm, co klasyfikuje je jako wariant premium, a do tego wyróżniają się niespotykaną wcześniej różnorodnością wzorów i formatów.

Wśród propozycji klasycznych znajdziemy inspirowane wyglądem najlepszych gatunków drewna (wineo 800 wood i wineo 800 wood XL), wzory wizualnie nawiązujące do kamienia i betonu (wineo 800 stone), a także jednokolorowe dekory imitujące płytki ceramiczne w formacie L, XL i XXL (wineo 800 tile). Całkowitym zaskoczeniem mogą być natomiast wzory z linii wineo 800 craft, wśród których znalazły się między innymi intrygujące mozaiki i smukłe deski. Dzięki nim realizacja nawet najbardziej śmiałych projektów będzie nie tylko możliwa, ale wręcz dziecinnie prosta. Co więcej, wszystkie panele wineo 800 do montażu na klej można swobodnie ze sobą łączyć, uzyskując fantastyczne kompozycje wzorów i kolorów, w tym szachownice i kratki, pasy i jodełki. Dzięki temu podłoga w całym domu lub biurze może mieć indywidualny charakter, a jednocześnie być spójna w kontekście użytego materiału – bez konieczności łączenia na jednej przestrzeni drewna, paneli, kafli i kamiennych płytek.


Od lewej: wineo 800 craft mosaic dark, wineo 800 tiles solid light, wineo 800 craft-dekory dark solid i infinity light solid, wineo 800 dark grey umbra (fot. WINEO)

Panele winylowe z kolekcji wineo 800 przeznaczone są do montażu we wszystkich pomieszczeniach, również we wnętrzach z ogrzewaniem podłogowym i o podwyższonej wilgotności, czyli w łazienkach i kuchniach. Podłogi wineo 800 wood, wood XL i stone dostępne są w wersji do klejenia i na click, natomiast panele wineo 800 tile i craft przeznaczone są jedynie do klejenia.


Dodatkowe informacje o produktach marki wineo dostępne są na stronie internetowej:
>>> wineo-polska.pl


Źródło: materiały prasowe WINEO

Data publikacji: 16 grudnia 2020

Zobacz także

Panele winylowe nadają do zastosowania we wszystkich pomieszczeniach domu (fot. WINEO)WYKOŃCZENIE ŚCIAN I PODŁÓG

Podłogi winylowe - harmonia we wnętrzu

Jednolita podłoga ułatwia prace wykończeniowe, scala przestrzeń i efektownie się prezentuje. Trzeba tylko wybrać materiał nadający się do wnętrz o różnym przeznaczeniu oraz na małe i duże powierzchnie - jak nowoczesne podłogi winylowe wineo 400.
WYKOŃCZENIE ŚCIAN I PODŁÓG

Nowości Grand Concept

Znana od pokoleń polska marka Opoczno przedstawia nową serię gresów wielkoformatowych, stworzonych w ramach Grand Concept. Dominują luksusowe polerowane powierzchnie o niepowtarzalnych wzorach i pełnych energii odcieniach.
Do łazienki nadają się tapety winylowe (fot. MURASPEC)WYKOŃCZENIE ŚCIAN I PODŁÓG

Tapeta w łazience

Tapeta z powodzeniem może ozdobić ściany w łazience. Trzeba tylko wybrać odpowiedni rodzaj i umiejętnie dobrać aranżację. Ekspert firmy Muraspec podpowiada, na co zwrócić uwagę.