Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Nowatorska IRYD

Blachodachówka modułowa IRYD marki Blachy Pruszyński to proste i szybkie w montażu pokrycie przypominające klasyczną dachówkę płaską.

Nowatorski kształt i grafitowy kolor pokrycia dobrze wpisuje je we współczesne trendy archotektoniczne, a modułowy format arkuszy ułatwia montaż, do minimum ogranicza ilość odpadów i korzystnie wpływa na estetykę dachu (zobacz więcej o zaletach blachodachówki modułowej). Poliuretanowe powłoki typu purlak i purmat skutecznie chronią materiał przed korozją, zapewniając mu kilkudziesięcioletnią żywotność.

 (fot. BLACHY PRUSZYŃSKI)

Pojedynczy moduł ma długość 320 mm i szerokość użytkową 1207 mm (całkowitą 1245 mm), a przetłoczenia dzielą go wizualnie na pięć "dachówek". Wysokość przetłoczenia to 3 mm - dolny randek wygląda jak krawędź dachówki.
IRYD nadaje się na połacie o nachyleniu od 90.

Więcej informacji na stronie producenta.

Data publikacji: 4 września 2018

Zobacz także

fot. NITUSAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Bramy w promocji

Aż do końca roku przedłożona zostaje promocja na segmentowe bramy garażowe NITUS. Bramy o niestandardowych wymiarach, z gładkimi panelami w kolorach: antracyt, dąb ciemny i winchester można kupić w cenie bram typowych.
fot. O PRAWIE BUDOWLANYMFORMALNOŚCI

Unikatowy poradnik

Od 22 sierpnia w sprzedaży dostępny jest wydany w formie e-book poradnik "Odstąpienie od zatwierdzonego projektu budowlanego. Procedura, orzecznictwo, przykłady".
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Baumit AKUSTIK

Kłopoty z określeniem izolacyjności akustycznej przegród w budynku? Program Baumit AKUSTIK to narzędzie stworzone w celu ułatwienia pracy projektantom.