Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Innowacyjne okleiny

Grupa OKNOPLAST wprowadza do portfolio swoich produktów dwa rewolucyjne rozwiązania - okleiny okienne Real Wood oraz Alu Over Titan.

Zwolennicy okien z PVC mogą teraz cieszyć się ich trwałością w zupełnie nowej odsłonie estetycznej. Real Wood oraz Alu Over Titan to innowacyjne okleiny, które mogą tchnąć we wnętrza charakterystyczną dla drewna przytulność albo właściwego aluminium ducha nowoczesności. "Od kilku lat na rynku widoczny jest trend, który nas niesłychanie cieszy – okna przestały być postrzegane jako produkt budowlany, a stały się istotnym elementem wystroju wnętrz." – mówi Mike Żyrek, Dyrektor Badań i Rozwoju Grupy OKNOPLAST. "Dzięki okleinom Real Wood oraz Alu Over Titan tworzymy designerskie i wytrzymałe produkty, a nasi klienci mają jeszcze większe możliwości aranżacyjne wnętrz swoich mieszkań i domów.".

Real Wood

pozwala połączyć efekt okien drewnianych z korzystnymi parametrami użytkowymi PVC, między innymi trwałością, dobrą termoizolacyjnością i brakiem konieczności konserwacji. Tłoczona folia przypominająca drewno dostępna jest w dwóch kolorach - złoty dąb oraz orzech.

 Real Wood (fot. OKNOPLAST)

W celu poprawy estetyki można dodatkowo pokusić się o łączenie profili okna w narożach na elegancki cieniutki zgrzew Inviline.

Alu Over Titan 

to unikalne w skali rynku stolarki otworowej rozwiązanie, które po raz pierwszy zostało zaprezentowane na targach w Norymberdze. Przypomina szczotkowane aluminium, w ciekawy sposób nawiązując do jego surowej estetyki. Powierzchnia dodatkowo pokryta jest lakierem o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. 

 Alu Over Titan (fot. OKNOPLAST)

Okleinę można stosować zarówno od wewnątrz, jak i od strony zewnętrznej, co pozwala na wizualne dopasowanie okien do fasady budynku. 

 

Data publikacji: 14 sierpnia 2018

Zobacz także

fot. ALUPLASTPCW

Elegancka wszechszarość

Aluplast rozszerza ofertę o zachowujące kolorystyczną spójność przekroju profile z PVC z antracytowym rdzeniem.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Dobry Wzór 2018

Markiza filtrująca VMZ cleanAir marki FAKRO została pozytywnie oceniona przez Ekspertów konkursu Dobry Wzór 2018 i zakwalifikowała się do finału.
fot. OKNOPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Wakacyjna promocja OKNOPLAST

Wakacje to dobry czas na remont, zwłaszcza połączony z wymianą okien – do końca sierpnia, w pakiecie ze sprzyjającą pogodą, otrzymujesz 5% rabat na zakup okien i rolet zewnętrznych marki OKNOPLAST.