Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Elegancka wszechszarość

Aluplast rozszerza ofertę o zachowujące kolorystyczną spójność przekroju profile z PVC z antracytowym rdzeniem. 

Rynek stolarki okiennej zaczyna być zdominowany przez okna kolorowe, a zdecydowany prym wiodą rozmaite odcienie szarości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Aluplast wprowadza do oferty profile okleinowane o antracytowym rdzeniu. To rozwiązanie zdecydowanie poprawia estetykę otwartych lub uchylonych okien, eliminując kontrast między licem i przekrojem ramy. Cały profil zachowuje kolorystyczną spójność. 

 (fot. ALUPLAST)

Profile o antracytowym rdzeniu dostępne będą w najpopularniejszych, energooszczędnych systemach sześciokomorowych: Ideal 7000 o głębokości zabudowy profili 85 mm oraz Ideal 8000 o podwyższonym stopniu energooszczędności. Wkrótce oferta obejmie też innowacyjne systemy Intertec 85 oraz drzwi unoszono-przesuwne HST 85. We wszystkich na antracytowym rdzeniu będzie można zastosować obustronną okleinę w dowolnym kolorze z poniższej palety AP:

"Tak szeroka gama profili dostępnych w antracytowym rdzeniu to krok w kierunku zapewniania jeszcze większej konkurencyjności ofert naszych partnerów handlowych, którzy będą mieli dużą swobodę w doborze rozwiązań najlepszych dla danej realizacji" – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z o.o. I dodaje: "Liczymy, że będzie to również kolejny argument za wyborem cieszących się bardzo dużą popularnością systemów o głębokości zabudowy 85 mm.".

 

Data publikacji: 9 sierpnia 2018

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Dobry Wzór 2018

Markiza filtrująca VMZ cleanAir marki FAKRO została pozytywnie oceniona przez Ekspertów konkursu Dobry Wzór 2018 i zakwalifikowała się do finału.
fot. OKNOPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Wakacyjna promocja OKNOPLAST

Wakacje to dobry czas na remont, zwłaszcza połączony z wymianą okien – do końca sierpnia, w pakiecie ze sprzyjającą pogodą, otrzymujesz 5% rabat na zakup okien i rolet zewnętrznych marki OKNOPLAST.
fot. KMRAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

FAKRO vs VELUX

12 lipca 2018 roku w siedzibie PAP odbyła się zorganizowana przez firmę Fakro konferencja dotycząca odmowy podjęcia przez KE sprawy naruszenia prawa konkurencji przez firmę Velux.