Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Uprawnienia budowlane

Najświeższy poradnik "Uprawnienia budowlane. Pytania i odpowiedzi na egzamin. Prawo budowlane" - jest już dostępny!

Przygotowujesz się do egzaminu na uprawnienia budowlane? Chcesz uzupełnić wiedzę z zakresu prawa budowlanego, potrzebujesz jej w swojej pracy zawodowej albo zwyczajnie się nią interesujesz? Z pewnością przyda Ci się najnowszy poradnik "Uprawnienia budowlane. Pytania i odpowiedzi na egzamin. Prawo budowlane". Autorka na co dzień prowadzi poczytny blog "O prawie budowlanym". 


PRZEJDŹ DO SKLEPU

W poradniku znajduje się 487 pytań wraz z konkretnymi odpowiedziami. W wielu zagadnieniach wytłuszczonym drukiem zaznaczone są najistotniejsze kwestie, co ułatwia ich przyswojenie. Dodatkowo w poradniku zamieszczono przydatny gratis - spis obiektów i robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę, ze wskazaniem rodzaju formalności i podstawy prawnej. 

 

Poradnik zapisany jest w formie pdf, można korzystać z niego na dowolnym urządzeniu albo wydrukować i zawsze mieć pod ręką podczas pracy czy nauki.

Więcej informacji oraz przykładowe pytania i odpowiedzi na blogu "O prawie budowlanym" - PRZEJDŹ DO STRONY.


 

Data publikacji: 24 września 2019

Zobacz także

BUDMA 2019 (fot. FOTOBUENO)AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

BUDMA - prolog

BUDMA 2020 odbędzie się w Poznaniu w dniach 4-7 lutego 2020 roku. Targi ponownie stanowić będą najważniejsze miejsce kontaktu branży budowlanej.
fot. BRAASAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Szkolenia dla dekarzy

BMI Braas uruchomił kolejny cykl szkoleń dla dekarzy. Pierwsze spotkania już w październiku.
fot. BOSTIKAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Klej do desek i parkietu

Nibofloor PK100 marki Bostik to trwale elastyczny klej hybrydowy do podłóg z drewna. Wyróżnia go łatwość aplikacji, krótki czas schnięcia i uniwersalność zastosowania – od mozaikowego parkietu po lite i warstwowe deski.