Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

BUDMA - prolog

BUDMA 2020 odbędzie się w Poznaniu w dniach 4-7 lutego 2020 roku. Targi ponownie stanowić będą najważniejsze miejsce kontaktu branży budowlanej.

Już za niespełna pięć miesięcy Poznań ponownie stanie się najważniejszym miejscem kontaktu branży budowlanej. To tutaj o swoich doświadczeniach, pomysłach, rynkowych premierach i nowościach najważniejsi producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych rozmawiać będą z handlowcami, architektami, fachowcami i inwestorami. Cztery dni w Poznaniu to także szereg ciekawych wydarzeń, zarówno tych merytorycznych, jak i interaktywnych. Wśród nich szczególną uwagę warto zwrócić na Forum Gospodarcze Budownictwa Build 4 Future, kolejną odsłonę Monteriady, Forum Designu i Architektury, czy również mistrzostwa młodych dekarzy i parkieciarzy. Najbliższym targom BUDMA towarzyszyć będą również targi maszyn i sprzętu budowlanego INTERMASZ, targi technologii i materiałów dla budownictwa infrastrukturalnego INFRATEC oraz targi branży kominkowej KOMINKI.

Minione targi BUDMA organizatorzy odnotowali jako rekordowe – blisko 1000 wystawców, około 50 000 targowych gości, którzy zgodnie potwierdzali, że ogromny potencjał biznesowy i możliwości rozwoju widać było w każdym targowym pawilonie. Nie dało się też nie zauważyć sporej frekwencji gości z zagranicy, co z dużym prawdopodobieństwem zaowocowało nowymi kontraktami.

Najbliższe targi, które odbędą się w dniach 4-7 lutego 2020, zapowiadają się równie imponująco. Organizatorzy podkreślają, że już teraz zgłosiło się więcej firm niż w tym samym okresie w roku ubiegłym. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się program Hosted Buyers (kupcy z najważniejszych sieci dystrybucyjnych z krajów charakteryzujących się dużym potencjałem importowym produktów budowlanych). W Poznaniu spotkamy kupców z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Tunezji, Litwy, Grecji, Gruzji, Czech, Słowacji, krajów bałkańskich, a także z najważniejszych rynków eksportowych, takich jak: Niemcy, Francja, Skandynawia, Włochy czy Hiszpania.

Firmy, które chciałyby zaprezentować swoja ofertę podczas targów BUDMA, powinny zanotować datę 1 października – do tego dnia trwa tzw. pierwszy termin zgłoszeń, w którym obowiązuje najbardziej atrakcyjna oferta cenowa udziału w targach.

Więcej informacji na stronie Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA.

Poniżej fotorelacja z ubiegłorocznej edycji targów:

Data publikacji: 23 września 2019

Zobacz także

fot. BRAASAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Szkolenia dla dekarzy

BMI Braas uruchomił kolejny cykl szkoleń dla dekarzy. Pierwsze spotkania już w październiku.
fot. BOSTIKAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Klej do desek i parkietu

Nibofloor PK100 marki Bostik to trwale elastyczny klej hybrydowy do podłóg z drewna. Wyróżnia go łatwość aplikacji, krótki czas schnięcia i uniwersalność zastosowania – od mozaikowego parkietu po lite i warstwowe deski.
Powrót do natury- OVOVILLE (fot. Eryka Rakoczy)AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Powrót do natury

W dniu 7 września 2019 roku OVOVILLE, producent stalowych domów łukowych, zorganizował dzień otwarty i zwiedzanie domu pokazowego. Przedstawiamy krótką fotorelację z wydarzenia.