Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Szkolenia dla dekarzy

BMI Braas uruchomił kolejny cykl szkoleń dla dekarzy. Pierwsze spotkania już w październiku.

Udział w szkoleniach BMI Braas to okazja do zdobycie wiedzy i specjalistycznych umiejętności w bardzo pożądanym w branży zawodzie dekarza. Jest to również ważny krok w kierunku otrzymania tytułu Certyfikowanego Dekarza Braas. BMI Braas od lat przykłada dużą wagę do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, nie ma też wątpliwości, że wprowadzanie na rynek nowoczesnych technologii powinno iść w parze z fachowymi szkoleniami. Program Certyfikacji Dekarzy Braas jest odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie wśród inwestorów na specjalistów i ekspertów.


PRZEJDŹ DO STRONY Z TERMINAMI SZKOLEŃ

Dla dekarzy, którzy dopiero rozpoczynają fach, Braas ma w ofercie szkolenie podstawowe:

  • ,,Projektowanie i budowanie przegrody dachowej z zastosowaniem rozwiązań systemowych Braas”

To warsztat organizowany na indywidualne zamówienie grup dekarskich nie przekraczających 12 osób.  

Dla mistrzów dekarskich, którzy chcą odświeżyć lub pogłębić wiedzę, przygotowane są szkolenia specjalistyczne. Każde z nich poświęcone jest innemu zakresowi tematycznemu:

  • ,,Komin, kosz i okap. Zasady prawidłowego wykonywania trudnych detali dachów” – szkolenie, które umożliwia zdobycie i/lub usystematyzowanie wiedzy z zakresu funkcjonowania przegrody dachowej oraz rozwiązań systemowych Braas. W trakcie szkolenia są szczegółowo omawiane i trenowane poprawne rozwiązania prawidłowego wykonania okapów, koszy i obróbek kominów.
  • ,,Wieże, stożki i krzywizny. Karpiówka Opal, karpiówka Opal wieżowa na wieżach, stożkach i krzywiznach. Ocieplenia DivoDamm oraz specyfika układania dachówek płaskich” – jest to szkolenie na temat zasad układania karpiówek Opal w łuskę i koronkę, zasad układania karpiówek na stożkach i krzywiznach oraz specyfiki układania dachówek płaskich (np. Tegalit, Turmalin, Reviva, Smaragd).
  • ,,Karpiówka Opal na wolim oku” – to szkolenie, podczas którego szczególny nacisk położony jest na samodzielne konstruowanie w dwóch wariantach ściany czołowej wolego oka oraz łatowanie i układanie karpiówek na wolim oku.
  • ,,Blachodachówki QUADRO i DECRA. Zasady układania” – szkolenie, w trakcie którego dekarz nabędzie i/lub usystematyzuje wiedzę na temat funkcjonowania przegrody dachowej i rozwiązań systemowych Braas, a w szczególności systemu Decra i Quadro.

Szkolenia odbywają się w jednym z trzech ośrodków szkoleniowych Braas: w Gdańsku, Radomiu i Zakopanem. Pierwsze spotkania ruszają już od października.

Na szkolenia w wybranych terminach zgłaszać się można za pośrednictwem formularzy na stronie:  
www.monier.pl/szkolenia-braas/szkolenia-braas.html.

Liczba uczestników szkoleń jest ograniczona, o wpisie na listę decyduje kolejność zgłoszeń oraz uiszczenie opłaty za uczestnictwo w warsztatach.

 

Data publikacji: 18 września 2019

Zobacz także

fot. BOSTIKAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Klej do desek i parkietu

Nibofloor PK100 marki Bostik to trwale elastyczny klej hybrydowy do podłóg z drewna. Wyróżnia go łatwość aplikacji, krótki czas schnięcia i uniwersalność zastosowania – od mozaikowego parkietu po lite i warstwowe deski.
Powrót do natury- OVOVILLE (fot. Eryka Rakoczy)AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Powrót do natury

W dniu 7 września 2019 roku OVOVILLE, producent stalowych domów łukowych, zorganizował dzień otwarty i zwiedzanie domu pokazowego. Przedstawiamy krótką fotorelację z wydarzenia.
fot. BOTAMENTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Płytki pod kontrolą

Nowa wysokoelastyczna zaprawa klejowa M 21 HP marki Botament, dzięki technologii Airflow Control, zapewnia pełną kontrolę nad płytką i większą wydajność.