Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Ukryty system rynnowy. Czego (niepotrzebnie) boją się inwestorzy? CZĘŚĆ 1.

Galeco BEZOKAPOWY - część 1. Obawa przed awarią i przemarzaniem. 

Tematem spotkania jest popularny system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY. Rozmawiamy o tym, czego w takim ukrytym orynnowaniu obawiają się projektanci, inwestorzy lub wykonawcy. Nagranie zostało podzielone na dwie części. Tutaj, w odcinku 1, poruszamy dwie kwestie: obawę przed przeciekaniem i przemarzaniem. Na specjalnie przygotowanym przekroju Damian Dylewski, Doradca Techniczno-Handlowy GALECO, objaśnia detale systemu i rozwiązania, jakie przez ponad 10 lat obecności na rynku wdrożył producent, aby zminimalizować jakiekolwiek problemy projektowe, wykonawcze oraz użytkowe. 

Czy jest się czego bać? Zobaczcie sami! 


W części 2 - to osobne nagranie na naszym kanale YouTube DOM SZYTY NA MIARĘ - mówimy o obawach związanych z montażem i błędami wykonawczymi: 
>>> ZOBACZ CZĘŚĆ 2

Data publikacji: 11 stycznia 2023

Zobacz także

FAKRO oferuje rozwiązanie w wersji RENO - bezproblemową wymianę starych okien dachowych na noweROZMOWY

Wymiana okien dachowych. Korzyści i opcje montażu

Dlaczego warto wymienić okna dachowe w domach sprzed 20-30 lat? Czy taki remont da się przeprowadzić bezproblemowo? Do kogo się z tym zwrócić? Rozmowa z FAKRO.
Jak nakładać tynk agregatem? W jaki sposób zaciera się tynk? Zobacz nagranieROZMOWY

Tynk cementowo-wapienny. Aplikacja i zacieranie

Profesjonalny wykonawca tynków maszynowych na żywo prezentuje, w jaki sposób poprawnie nakładać i wyrównywać, a potem mechanicznie wygładzać cementowo-wapienny tynk typu lekkiego.
Szalowanie stropu. Migawki z placu budowy.ROZMOWY

Szalowanie stropu. Migawki z budowy.

Dlaczego warto korzystać z gotowych szalunków stropowych? Z czego wykonać niewymiarowe uzupełnienia i jak ustabilizować płyty? Zobaczcie krótkie nagranie z budowy.