Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Polska LOARA

Firma Blachy Pruszyński wprowadza na rynek blachodachówkę panelową LOARA o nowoczesnym kształcie i udoskonalonej strukturze.

LOARA powstała w wyniku modyfikacji i dopracowania kształtu znanego pokrycia panelowego TUR. Ma wyższe przetłoczenie i unowocześniony wygląd, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości surowca - firma Blachy Pruszyński wykorzystuje w swoich produktach wyłącznie sprawdzoną stal najwyższej jakości, co potwierdzają dystrybutorzy i wykonawcy. LOARA wykazuje dzięki temu wysoką odporność na promieniowanie UV, korozję i zabrudzenia oraz dużą wytrzymałość na ścieranie, czyli cechy, które w przypadku pokrycia dachowego są najistotniejsze. 

 (fot. BLACHY PRUSZYŃSKI)

Symetryczna modułowa blachodachówka LOARA sprawdzi się w każdym typie zabudowy: domu jednorodzinnym, bliźniaku, szeregówce, na wolno stojącym garażu, na obiektach nowoczesnych i zabytkowych. Dzięki budowie panelowej do minimum ograniczona jest ilość cięcia i odpadów, więc łatwo w ekonomiczny sposób przekryć zarówno proste, jak i skomplikowane połacie. Specjalnie zaprojektowane obróbki blacharskie oraz akcesoria dekarskie podkreślają stylowy charakter dachu i zapewniają jego niezawodne funkcjonowanie. 

Specyfikacja:

  • długość modułu: 350 mm,
  • wysokość przetłoczenia: 30 mm,
  • wysokość profilu: 23 mm,
  • szerokość całkowita / użytkowa: 1187 mm / 1120 mm
  • minimalne nachylenie połaci: 90,
  • waga: 4,7 kg/m2,
  • dostępne powłoki: PURLAK, PURMAT, Colorcoat HPS 200, pełna gama kolorystyczna z gwarancją jednolitości odcienia,
  • gwarancja: do 30 lat,
  • akcesoria: wkręty, uszczelki, kołnierze uszczelniające, obróbki, farby zaprawkowe,
  • dostępna też w arkuszach pełnomodułowych.

Więcej informacji na stronie producenta.

 

Zobacz także

fot. KRISPOLAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Lekcje oszczędności - część 4

Na czas powrotu do szkoły firma KRISPOL przygotowała cztery specjalne akcje promocyjne pod wspólnym hasłem "LEKCJE OSZCZĘDNOŚCI". Część czwarta to Lekcja Fizyki - i bramy segmentowe z prowadzeniem E tańsze o 25%.
fot. DOBRY MONTAŻAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

"DOBRY MONTAŻ" w nowej odsłonie

Ruszyła nowa odsłona ogólnopolskiej kampanii społecznej „DOBRY MONTAŻ”, która promuje poprawne rozwiązania w zakresie instalacji wyrobów stolarki budowlanej.
fot. KRISPOLAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Lekcje oszczędności - część 3

Na czas powrotu do szkoły firma KRISPOL przygotowała cztery specjalne akcje promocyjne pod wspólnym hasłem "LEKCJE OSZCZĘDNOŚCI". Część trzecia to Lekcja Techniki - i energooszczędne okna FEN 85 tańsze o 25%.