Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Podwójne złoto dla Fakro

Złotymi Medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich wyróżniono dwa produkty FAKRO: markizę filtrującą cleanAir oraz system FAKRO smartHome.

W odpowiedzi na coraz groźniejsze zjawisko smogu, firma FAKRO  wprowadziła do swojej oferty innowacyjne antysmogowe i antyalergenowe markizy VMZ cleanAir. Ich warstwę filtracyjną stanowi zbudowana z nanowłókien warstwowa membrana RESPILON AIR®. Markizy nie ograniczają dopływu świeżego powietrza, jednocześnie skutecznie chroniąc dom i jego mieszkańców przed smogiem, zanieczyszczeniami oraz alergenami.

Drugi nagrodzony produkt to system FAKRO smartHome. Jest to zaawansowane technologiczne rozwiązanie bazujące na bezprzewodowym protokole Z-Wave. Umożliwia zaprojektowanie inteligentnego domu, w którym zarówno produkty FAKRO jak i inne produkty elektryczne mogą być sterowane i monitorowane z dowolnego miejsca na świecie. 

Uroczyste wręczenie Złotych Medali nastąpi podczas ceremonii otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w Poznaniu w dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2018 roku.

Produkty biorą też udział w dalszym konkursie Złoty Medal - Wybór Konsumentów.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska FAKRO na MTP: Pawilon 5, Stoisko 70

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Konferencja na Ciupagi

10 stycznia za więziennymi murami na warszawskiej Białołęce odbyła się nietypowa konferencja prasowa zorganizowana przez koalicję Dom Bezpieczny we współpracy ze Służbą Więzienną.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

MONTERIADA 2018 na targach BUDMA

W dniach 30 stycznia – 2 lutego 2018 roku na targach BUDMA już po raz trzeci odbędzie się MONTERIADA 2018 promująca prawidłowy montaż wyrobów stolarki budowlanej. Zapraszamy w imieniu Związku POiD oraz Partnerów wydarzenia.
fot. AIBAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowy zawód branżowy

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej opublikowane zostało rozporządzenie, na mocy którego od września w szkołach zawodowych pojawi się nowa profesja - monter stolarki budowlanej.