Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Kup okna online

Firma Dobroplast uruchomiła internetowy sklep, w którym samodzielnie można skonfigurować i kupić okna z dostawą bezpośrednio do domu.

Zakupy online stały się już częścią naszej codzienności. Kuszą ofertą cenową i wygodą dokonywania przemyślanego wyboru w domowym zaciszu. Firma Dobroplast postanowiła wykorzystać ten trend w handlu oknami. Konfigurator okien to intuicyjne narzędzie prowadzące krok po kroku najpierw przez proces wyboru, a następnie zakupu stolarki dostępnej w asortymencie firmy Dobroplast: okien, drzwi balkonowych i drzwi tarasowych z PVC. 

W konfiguratorze najpierw na podstawie kodu pocztowego wybieramy najbliższego montera, a następnie określamy dokładnie, jakiego okna potrzebujemy. Wybieramy typ, sposób otwierania, kolor, rodzaj szklenia i standard bezpieczeństwa, a także wymiary. Na stronie sklepu zamieszczony jest film instruktażowy, jak prawidłowo zmierzyć otwory okienne - to ważne, bo inne zasady obowiązują w budynku nowym, a inne przy wymianie starych okien. 

  • Jeśli budynek jest nowy, wysokość i szerokość otworu musimy zmierzyć w 3 miejscach, a za miarodajne przyjąć odpowiednio najmniejsze wartości z uzyskanych pomiarów. Następnie należy pomniejszyć wysokość o 5 cm (1 cm zdejmujemy z góry na luz montażowy, 4 cm z doły na parapet), a szerokość o 4 cm (tak, żeby zostało po 2 cm z każdej strony na luz montażowy). Dopiero tak wyliczone wymiary wpisujemy do konfiguratora. 

Po przejściu procesu konfiguracji dla wszystkich potrzebnych okien i drzwi, wypełniamy formularz zamówienia i płatności. Dalsze instrukcje otrzymujemy drogą mailową. 

Wszelkie informacje na temat funkcjonowania sklepu, dostępny asortyment oraz przekierowanie do konfiguratora - na stronie producenta: www.dobroplast.pl


 

Data publikacji: 7 października 2019

Zobacz także

fot. oprawiebudowlanym.plAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Uprawnienia budowlane

Najświeższy poradnik "Uprawnienia budowlane. Pytania i odpowiedzi na egzamin. Prawo budowlane" - jest już dostępny!
BUDMA 2019 (fot. FOTOBUENO)AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

BUDMA - prolog

BUDMA 2020 odbędzie się w Poznaniu w dniach 4-7 lutego 2020 roku. Targi ponownie stanowić będą najważniejsze miejsce kontaktu branży budowlanej.
fot. BRAASAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Szkolenia dla dekarzy

BMI Braas uruchomił kolejny cykl szkoleń dla dekarzy. Pierwsze spotkania już w październiku.