Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Dobry Wzór 2018

Markiza filtrująca VMZ cleanAir marki FAKRO została pozytywnie oceniona przez Ekspertów konkursu Dobry Wzór 2018 i zakwalifikowała się do finału.

Markiza filtrująca VMZ cleanAir to nowatorskie rozwiązanie wprowadzone na rynek w minionym roku. System filtrujący stanowi ochronę nie tylko przed smogiem i alergenami, ale także przed bakteriami, wirusami, grzybami czy kurzem, dlatego świetnie sprawdzi się w domach i mieszkaniach alergików. Dodatkowo latem markiza chroni wnętrza przed przegrzewaniem, a także pełni funkcję moskitiery zabezpieczającej przed owadami. 

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKTACH cleanAir  

Dobry Wzór to funkcjonujący od dwudziestu pięciu lat konkurs na najlepiej zaprojektowane innowacyjne produkty i usługi dostępne na polskim rynku. Organizatorem konkursu jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego (IWP), jedna z najstarszych instytucji naukowo-badawczych zajmujących się wzornictwem przemysłowym w Europie. Do tegorocznej edycji zgłoszono 193 produkty i usługi, a 119 z nich zakwalifikowało się do finału (zobacz listę finalistów i produktów rekomendowanych do konkursu).

Uroczysta jubileuszowa gala konkursowa odbędzie się 25 października br. w Warszawie, w siedzibie IWP. Tam też będzie można w dniach od 26 października do 9 grudnia 2018 roku zobaczyć markizę VMZ cleanAir na wystawie pokonkursowej.

Data publikacji: 9 sierpnia 2018

Zobacz także

fot. OKNOPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Wakacyjna promocja OKNOPLAST

Wakacje to dobry czas na remont, zwłaszcza połączony z wymianą okien – do końca sierpnia, w pakiecie ze sprzyjającą pogodą, otrzymujesz 5% rabat na zakup okien i rolet zewnętrznych marki OKNOPLAST.
fot. KMRAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

FAKRO vs VELUX

12 lipca 2018 roku w siedzibie PAP odbyła się zorganizowana przez firmę Fakro konferencja dotycząca odmowy podjęcia przez KE sprawy naruszenia prawa konkurencji przez firmę Velux.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Wakacje bezpieczne... z sąsiadem

Dobry sąsiad to skarb. W wakacje, kiedy nasze domy zostają bez opieki, przyjazne relacje z sąsiadem mogą zapobiec wielu zagrożeniom i pomóc nam wypoczywać spokojnie.