Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Gliwickie Targi Budownictwa 2024

W dniach 16-17 marca w Gliwicach już po raz 24 odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz i OZE.

Tegoroczne targi budowlane to wydarzenie łączące klasyczną ofertę budowlaną - od fundamentów aż po dach - z tym, co obecnie jest na absolutnym topie, czyli OZE. Odnawialne źródła energii to branża, która bardzo przyspieszyła, a fotowoltaika i pompy ciepła to obecnie produkty, których poszukują niemal wszyscy inwestorzy.

W dniach 16-17 marca odwiedzający Arenę Gliwice otrzymają w jednym miejscu i czasie ofertę ponad 100 firm związanych ściśle z branżą budownictwa. Dni targowe to niepowtarzalna okazja, żeby uzyskać cenne porady i informacje dotyczące rozwiązań i zagadnień budowlanych. W roku 2024 po raz kolejny targom towarzyszyć będzie temat OZE, po raz pierwszy panel  Art-design, a ponadto tradycyjnie prelekcje, pokazy, prezentacje, warsztaty, atrakcje dla dzieci (w tym Kącik Malucha z opieką fachowych animatorów).  Nowością na tegorocznych targach będą warsztaty garncarskie. Na stoisku Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, pod okiem zawodowego garncarza, można spróbować swoich sił na kole garncarskim.


  • 24 Międzynarodowe Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz i Odnawialnych Źródeł Energii
  • Lokalizacja: PreZero Arena Gliwice
  • Termin: 16-17 marca
  • Godziny otwarcia: od 10 do 16
  • Organizator: Promocja Targi Wadowice

Bilet w cenie 30 zł. Dzieci i młodzież do lat 15 wstęp bezpłatny.

Możliwy zakup online lub rabat na bilet – po wypełnieniu ankiety: 
>>> PRZEJDŹ DO ANKIETY

24 Międzynarodowe Gliwickie Targi Budownictwa

Wiadomości na bieżąco śledzić można na Facebooku na profilu Targi Budowlane Śląsk i Małopolska oraz na www.promocja-targi.pl.


Źródło: materiały prasowe Promocja Targi Wadowice

Data publikacji: 9 lutego 2024

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Relacja po MONTERIADZIE 2024

Ponad 15 godzin pokazów dobrego montażu na żywo, 9 stoisk eksperckich, wystawa zamontowanych produktów, konferencja prasowa i setki rozmów z ekspertami – tak wyglądała w pigułce MONTERIADA 2024 na targach BUDMA.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Zaproszenie na konferencję

„Wpływ recyklingu na ślad węglowy produktu i świadectwa energetyczne budynków” – konferencja podczas drugiego dnia targów BUDMA, w środę 31 stycznia 2024 r.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowy system do paneli PV

Nowość w ofercie firmy Röben - system do montażu paneli fotowoltaicznych - został nagrodzony Złotym Medalem Targów DACH FORUM 2024.