Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Drzwi w drzwiach

Drzwi dla dzieci KIDDO to frajda dla każdego malucha - małe skrzydło ukryte jest w dużym!

Nasze pociechy cenią sobie niezależność. Dostosowane do ich wzrostu drzwi to strzał w dziesiątkę. Klamka umieszczona jest wygodnie w zasięgu ich małych rączek, a samo skrzydło jest znacznie lżejsze, niż to, które służy nam, dorosłym. 

Realizacje wykonywane są na indywidualne zamówienie. Sami decydujemy, jak mają wyglądać drzwi, dobierając formę i wykończenie do planowanej aranżacji i wystroju wnętrza. Ogranicza nas tak naprawdę tylko wyobraźnia, bo producent oferuje nam różnorodne konstrukcje - przylgowe, bezprzylgowe, ukryte - i dowolne materiały: drewno, szkło, laminat, fornir, stal nierdzewną. Drzwi mogą mieć dowolny kolor, wykończenie matowe albo w połysku, płytę gładką lub z filongami, do wyboru mamy też szereg klamek. Sami określamy również rozmiar drzwi. Maksymalna wysokość dużego skrzydła to 3 metry, małe może sięgać do poziomu klamki. 

W opracowaniu najlepszego rozwiązania pomaga architekt i technolog, którzy tworzą koncepcję, a potem projekt konstrukcyjny i wykonawczy.

Czas oczekiwania na drzwi to mniej więcej 7 tygodni.

Więcej informacji znajduje się na stronie producenta: KERNO Pracownia Stolarska


 

Data publikacji: 4 marca 2019

Zobacz także

fot. INVADOAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Kolekcja LAGO 2019

Firma INVADO poszerza swoją bogatą ofertę drzwi o nową, lekką i świeżą kolekcję LAGO.
fot. TECHNISTONERÓŻNE TRENDY

Poetic Black

TechniStone ma nową propozycję do stylowych wnętrz - to konglomerat kwarcytowy Poetic Black z kolekcji Serenity.
Jak stworzyć przytulne wnętrze? Inspiracje Pfleiderer.RÓŻNE TRENDY

Recepta na komfort

Za oknami śnieżyca i plucha, a w domu przytulny i ciepły klimat, który utożsamiamy z poczuciem komfortu. Pfleiderer podpowiada, jak wykreować przestrzeń, która pomoże nam się zrelaksować niezależnie od aury panującej na zewnątrz.