Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Budowa bez pozwolenia

„Jak budować i remontować bez pozwolenia” – najświeższy poradnik wraz z przykładami zgłoszeń i wzorami pism jest już dostępny!

Najnowszy e-book, wydany przez Magdalenę Myszurę, autorkę bloga „O prawie budowlanym”, to 140 stron merytorycznych, ale napisanych w bardzo przystępny sposób informacji na temat prac budowlanych i remontowych realizowanych bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę. Stan prawny aktualny na dzień 1.03.2019 roku.

ZOBACZ SPIS TREŚCI

Ta obszerna publikacja z pewnością ułatwi pracę urzędnikom, którzy często borykają się z niejasnymi przepisami i projektantom kompletującym dokumentację, przyda się też inwestorom planującym postawienie wiaty, ogrodzenia czy instalację szamba. Zawarte w poradniku opisy poszczególnych procedur i niezbędnych formalności, ich praktyczne interpretacje oraz gotowe przykłady zgłoszeń i wzory pism pozwolą bez zbędnego stresu zrealizować planowaną inwestycję. 

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY OPIS I PRZEJDŹ DO SKLEPU

Poradnik jest zapisany w formie PDF, łatwej do wydrukowania albo do przywołania w dowolnej chwili zarówno na komputerze, jak i każdym urządzeniu mobilnym. Wzory pism mają format edytowalnego pliku DOC, aby można było zawsze dostosować je do konkretnych potrzeb. 

Portal „Dom szyty na miarę” jest patronem medialnym publikacji. 


Opublikowano 03.2019.

Zobacz także

fot. NEW WALLINSPIRACJE

Ściana, która żyje!

New Wall to innowacyjny system ścienny złożony z polipropylenowych paneli, które łatwo dają się wymieniać i komponować w dowolne aranżacje.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Relacja z Targów INTERBUD

W dniach 1-3 marca w łódzkiej Hali EXPO odbyły się 26. Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz INTERBUD. Jako patron medialny, przedstawiamy krótką relację z tego wydarzenia.
fot. KERNO PRACOWNIA STOLARSKARÓŻNE TRENDY

Drzwi w drzwiach

Drzwi dla dzieci KIDDO to frajda dla każdego malucha - małe skrzydło ukryte jest w dużym!