Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Budowa bez pozwolenia

„Jak budować i remontować bez pozwolenia” – najświeższy poradnik wraz z przykładami zgłoszeń i wzorami pism jest już dostępny!

Najnowszy e-book, wydany przez Magdalenę Myszurę, autorkę bloga „O prawie budowlanym”, to 140 stron merytorycznych, ale napisanych w bardzo przystępny sposób informacji na temat prac budowlanych i remontowych realizowanych bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę. Stan prawny aktualny na dzień 1.03.2019 roku.

ZOBACZ SPIS TREŚCI

Ta obszerna publikacja z pewnością ułatwi pracę urzędnikom, którzy często borykają się z niejasnymi przepisami i projektantom kompletującym dokumentację, przyda się też inwestorom planującym postawienie wiaty, ogrodzenia czy instalację szamba. Zawarte w poradniku opisy poszczególnych procedur i niezbędnych formalności, ich praktyczne interpretacje oraz gotowe przykłady zgłoszeń i wzory pism pozwolą bez zbędnego stresu zrealizować planowaną inwestycję. 

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY OPIS I PRZEJDŹ DO SKLEPU

Poradnik jest zapisany w formie PDF, łatwej do wydrukowania albo do przywołania w dowolnej chwili zarówno na komputerze, jak i każdym urządzeniu mobilnym. Wzory pism mają format edytowalnego pliku DOC, aby można było zawsze dostosować je do konkretnych potrzeb. 

Portal „Dom szyty na miarę” jest patronem medialnym publikacji. 


 

Data publikacji: 12 marca 2019

Zobacz także

To inwestorzy ostatecznie decydują o zastosowanych materiałach i rozwiązaniach - warto je zawczasu przemyśleć (fot. KMR)BUDOWLANA MARKA ROKU

Budowlane decyzje - wskazówki praktyczne

Przymierzając się do budowy domu stajemy przed długą listą decyzji do podjęcia. Lista wskazówek pomoże uporządkować proces konsumenckiej inwestycji. 
fot. O PRAWIE BUDOWLANYMAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Unikatowy poradnik

Od 22 sierpnia w sprzedaży dostępny jest wydany w formie e-book poradnik "Odstąpienie od zatwierdzonego projektu budowlanego. Procedura, orzecznictwo, przykłady".
Dobry projekt to taki, który uwzględnia Twoje potrzeby (fot. PIXABAY)FORMALNOŚCI

Dobry projekt

Pierwszy dom dla wroga, drugi dla przyjaciela... A może od razu dla siebie? Masz swoje nawyki, upodobania, oczekiwania, marzenia? Im więcej kwestii przemyślisz przed rozmową z projektantem, tym będzie łatwiej.