Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Zestawy okienne VELUX

Od 25 marca 2019 roku taniej będzie można kupić zestawy okien VELUX: dwa okna dachowe wraz z kołnierzem do montażu kombi lub okno dachowe w komplecie z oknem kolankowym.

Zestawy objęte promocją:

  • Zestaw VELUX kombi z dwoma oknami dachowymi z linii Standard Plus drewnianymi lub drewniano-poliuretanowymi (typy GLL 1061, GLL 1061B, GLU 0061, GLU 0061B) umiejscowionymi obok siebie, wraz z kołnierzem uszczelniającym EKZ i EKW (do pokryć profilowanych) lub EKJ (do montażu obniżonego w dachówkach profilowanych), dostępny będzie z rabatem 400 zł. Ofertą objęte są kołnierze z rynienkami 10 lub 12 cm.
  • Zestaw VELUX z oknem kolankowym w pakiecie: drewniane okno dachowe Standard Plus GLL 1061 lub GLL 1061B wraz z oknem kolankowym VFE 3066 będzie można kupić w cenie niższej o 600 zł.

Rabaty skalkulowane są od sumy cen detalicznych brutto producenta na dany zestaw produktów.

Więcej informacji na temat zestawień okiennych w artykule "Zestaw sobie przestrzeń" (zobacz artykuł) oraz na stronie www.velux.pl/zestawy-okien.


 

Data publikacji: 22 marca 2019

Zobacz także

fot. GIPSETAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Taka prosta zabudowa

Gipset to innowacyjny system gotowych modułów do szybkiej zabudowy gipsowo-kartonowej, patent opracowany przez zespół polskich specjalistów.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

"Przestrzeń na więcej"

Do 10% rabatu na wybrane okna w ramach promocji marki OKNOPLAST - akcja potrwa do 12 kwietnia.
fot. ALUTHERMOAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Energooszczędny refleks

Aluthermo Quattro to cienki wielowarstwowy i multirefleksyjny materiał do izolacji termicznej dachów, stref wokółokiennych i przewodów instalacyjnych.