Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Wybitny Eksporter Roku

Firma Blachy Pruszyński została odznaczona nagrodą "Wybitnego Eksportera Roku".

Nagrodę przyznało Stowarzyszenie Eksporterów Polskich, które już od 2002 roku współpracuje ze spółkami z całej Polski, skupiając się konkretnie na potrzebach eksporterów: na promocji polskiego eksportu oraz poszerzaniu wiedzy i umiejętności w zakresie tego typu działalności. Aktualnie najważniejszym zadaniem jest usprawnienie warunków ekonomicznych.

 (fot. BLACHY PRUSZYŃSKI)

Firma Blachy Pruszyński została uznana za wyróżniającą się nie tylko na polskim, ale także na światowym rynku, skupiając aż 20 spółek w ojczyźnie i poza jej granicami. Z powodu dużej konkurencji wśród dostawców pokryć dachowych na rynku europejskim Blachy Pruszyński stawia swoje pierwsze kroki w takich miejscach jak Afryka czy Ameryka Południowa. Eksportowane są tam przede wszystkim gotowe konstrukcje dostarczone w modułach dostosowanych do prostego montażu. 

Uroczyste wręczenie medali odbyło się 22 listopada podczas XVI Kongresu Eksporterów Polskich, a udział w nim wzięli eksporterzy ze wszystkich regionów Polski. Spotkanie poprowadził Prezes Zarządu Stowarzyszenia Eksporterów Polskich Mieczysław Twaróg. Podczas kongresu poruszono temat zagranicznej ekspansji przedsiębiorstw w ramach Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. 


 

Data publikacji: 14 grudnia 2018

Zobacz także

fot. ASMAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Ranking Budowlana Marka Roku 2019

Jakie materiały budowlane znajdą uznanie klientów w 2019 roku? Rusza kolejna fala sprawdzonego barometru rynkowego.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Wienerberger Brick Award 2019

Wystartowała czwarta polska edycja konkursu architektonicznego Wienerberger Brick Award 2019.
fot. FFiL ŚNIEŻKAAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Zdrowa i trwała

MAGNAT Ceramic Care to farba, która oczyszcza powietrze wewnętrzne z formaldehydu.