Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Szkolenia Blachy Pruszyński

Firma Blachy Pruszyński cyklicznie organizuje specjalistyczne szkolenia produktowo-montażowe dla dekarzy i sprzedawców. Ich efektem jest wzmocnienie kompetencji w zakresie montażu oraz doradztwa szerokiego asortymentu firmy. Kolejne spotkania odbędą się w dniach 19-28 lutego 2019 roku.

Firma Blachy Pruszyński, lider blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych, od kilkudziesięciu lat oferuje bogaty program szkoleń dla dekarzy i sprzedawców. Składają się nie tylko z części merytorycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Lokalizacje szkoleń są różne: oprócz stacjonarnych, przeprowadzanych w siedzibie firmy w Sokołowie oraz w Ośrodku Szkolenia Dekarzy PSD w Pruszkowie, odbywają się również szkolenia wyjazdowe - doświadczeni doradcy techniczni podróżują po całym kraju, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z oferty. 

Szkolenia dla dekarzy

Dekarz najczęściej pracuje przy wszystkich fazach tworzenia dachu i powinien dysponować odpowiednią wiedzą na temat wykonawstwa, konstrukcji, fizyki cieplnej i wilgotnościowej dachu, izolacji termicznej i przeciwwodnej, wentylacji oraz możliwości, jakie oferuje dany materiał pokryciowy z blachy, w tym także akcesoria. Aby przekazać dekarzom niezbędną wiedzę, firma Blachy Pruszyński organizuje szkolenia w Centrum Szkoleniowym w Sokołowie koło Warszawy. Ponadto we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy stworzyła  m.in. projekt „Akademia Rzemiosła”.

 (fot. BLACHY PRUSZYŃSKI)

Dekarze, biorąc udział w szkoleniach, pogłębiają wiedzę na temat profilu działalności i osiągnięć firmy, ale przede wszystkim zapoznają się z poszczególnymi produktami i nowościami wprowadzonymi na rynek. Część merytoryczna każdego szkolenia opiera się na obszernej prezentacji, podczas której eksperci odpowiadają również na wszystkie pytania i wątpliwości uczestników. Dzięki wystawkom oraz licznym próbkom uczestnicy mogą przekonać się o wysokiej jakości produktów firmy Blachy Pruszyński.  

 (fot. BLACHY PRUSZYŃSKI)

Uczestnicy spotkania zdobywają zarówno potrzebną wiedzę merytoryczną, jak i niezastąpioną praktyczną, gdyż mają możliwość pracy na kilku różnych połaciach dachowych pod okiem wykwalifikowanych mistrzów dekarstwa. Ponadto uczestnicy mogą wymieniać się między sobą swoimi doświadczeniami.

 (fot. BLACHY PRUSZYŃSKI)

Szkolenia skierowane są do wszystkich dekarzy – zarówno tych, którzy zaczynają przygodę z rzemiosłem dekarskim, jak i tych, którzy chcą odświeżyć wiedzę na temat przegrody dachowej, poszerzyć ją o tematy nowych rozwiązań i technologii oraz zapoznać się z aktualnymi trendami. Co ważne, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu, które może przedstawić przyszłemu inwestorowi.

Termin najnowszego cyklu szkoleń dla dekarzy:19-28 lutego 2019 roku (ZOBACZ PROGRAM)

Szkolenia mobilne

Firma Blachy Pruszyński doskonale zdaje sobie sprawę, że przyjazd do stolicy z odległych zakątków kraju może być dla niektórych dekarzy uciążliwy. Z tego powodu zakupiono i wyposażono samochód szkoleniowy. Na specjalne życzenie klienta doradca techniczny firmy przyjedzie i przeprowadzi szkolenie dla grupy dekarskiej w firmie handlowej. W 2018 roku odbyło się kilkadziesiąt takich szkoleń w Polsce i dodatkowo u klientów w Niemczech i we Francji. Mobilne szkolenia mogą być także przeprowadzone podczas pikników, śniadań dekarskich i innych wydarzeń skierowanych do fachowców, wystarczy wcześniej zarezerwować termin.

Szkolenia dla handlowców

Dokształcanie pracowników jest jednym ze sposobów na dynamiczny rozwój firmy, a przede wszystkim podstawowym czynnikiem zapewniającym konkurencyjność na rynku. Przeszkolony pracownik podnosi profesjonalizm firmy. To na nim spoczywa odpowiedzialność za wszystko, co dzieje się na linii firma-klient. Pomoże fachowo dobrać model pokrycia dachowego, zaprezentuje innowacyjne rozwiązania, a także dobierze niezbędne akcesoria dachowe.

Chcąc skutecznie podnieść jakość i efektywność pracy swoich przedstawicieli handlowych, firma Blachy Pruszyński organizuje szkolenia również dla nich. Pozwalają one nabyć niezbędne umiejętności oraz wiedzę zarówno doświadczonym, jak i początkującym handlowcom. 


 

Data publikacji: 20 grudnia 2018

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

MONTERIADA 2019

Najnowsza edycja MONTERIADY, wzbogacona o liczne atrakcje dla zwiedzających, odbędzie się w dniach 12-15 lutego 2019 roku podczas targów BUDMA w Poznaniu.
fot. OKNOPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Lider eksportu

OKNOPLAST z nagrodą Najlepszego Polskiego Eksportera do Francji w 2017 roku.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Znajdź styropian na mapie!

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS) udostępniło interaktywną mapę Polski, dzięki której konsumenci mogą szybko znaleźć dostawcę styropianu w swojej okolicy.