Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Promocja CREATON

Do 15 grudnia przy zakupie ceramicznego pokrycia Futura marki CREATON - gąsiory lub dachówki boczne w promocyjnej cenie.

Dachówka ceramiczna Futura to produkt klasy premium, o szczelności potwierdzonej licznymi badaniami prowadzonymi przez Uniwersytet w Erlangen oraz testami w tunelu aerodynamicznym w Instytucie Badawczym Strömungsinstitut w Norymberdze. "To produkt idealny dla osób, które cenią sobie ponadczasowość, a także wyjątkowy wygląd połaci dachowej. Duży format i charakterystyczna falistość robią naprawdę ogromne wrażenie na inwestorach" - mówi Mikołaj Górny, Doradca Handlowo-Techniczny firmy CREATON Polska. 

 (fot. CREATON POLSKA)

O wysokiej trwałości dachówki decydują zastosowane rozwiązania konstrukcyjne. Na szczególną uwagę zasługuje układ zamków, w którym zastosowano technikę labiryntową, co zapewnia absolutną ochronę przed wnikaniem wody. Warto też wspomnieć o niewielkim zużyciu - już od ok. 10 szt/m2 - oraz o możliwości układania Futury na dachach o małym nachyleniu - od 7 stopni.

 (fot. CREATON POLSKA)

Do 15 grudnia 2018 roku przy zakupie pokrycia dachowego Futura pasujące gąsiory albo dachówki boczne można kupić w promocyjnej cenie. 

Wszelkich informacji na temat promocji udzielają punkty dystrybucyjne marki CREATON (znajdź punkt dystrybucyjny).

Data publikacji: 17 października 2018

Zobacz także

fot. ALUPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Inspirowane naturą

Wiernie odwzorowana struktura drewna w połączeniu z zaletami PVC - okna z nową okleiną woodec od Aluplast to rozwiązanie ponadczasowe.
fot. BRAASAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Ruszają szkolenia BRAAS

Rusza kolejny etap szkoleń dla dekarzy realizowanych przez Monier Braas. To okazja do zdobycia specjalistycznych umiejętności w dziedzinie sztuki dekarskiej oraz do otrzymania Certyfikatu Braas.
fot. BAUMITAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Mocny ETICS

Baumit Power to system ETICS o zwiększonej udarności, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ocieplona styropianem fasada wymaga podwyższonej wytrzymałości mechanicznej.