Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Inspirowane naturą

Wiernie odwzorowana struktura drewna w połączeniu z zaletami PVC - okna z nową okleiną woodec od Aluplast to rozwiązanie ponadczasowe.

Struktura woodec bardzo realistycznie odzwierciedla naturalne drewno dębowe. Głębokie tłoczenia i matowa wierzchnia warstwa czynią z niej powierzchnię trudną do odróżnienia od oryginalnego materiału nie tylko wizualnie, ale i w dotyku. Jednocześnie wykonczone okleiną woodec okna nadal pozostają łatwe w pielęgnacji i nie wymagające zabiegów konserwacyjnych, co jest podstawową zaletą okien z tworzywa sztucznego.

 (fot. ALUPLAST)

W nowej serii wzorniczej widać duży wpływ krajów skandynawskich - dominację drewna, prostych kształtów i nieskomplikowanych wzorów, ciepłych kolorów w jasnych tonacjach. W takim właśnie stylu utrzymane są drewnopodobne dekory, dostępne w trzech odcieniach: jasnobrązowy Turner Oak Malt, zbliżony do bieli Sheffield oak alpine i szary Sheffield oak concrete.

 (fot. ALUPLAST)

Woodec może być stosowany na wewnętrznej oraz zewnętrznej powierzchni profili okiennych. Dzięki nowym dekorom pomieszczenia zyskują na przytulności i elegancji, a elewacja nabiera szlachetnego wyglądu.

WIęcej informacji na stronie producenta.

Data publikacji: 17 października 2018

Zobacz także

fot. BRAASAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Ruszają szkolenia BRAAS

Rusza kolejny etap szkoleń dla dekarzy realizowanych przez Monier Braas. To okazja do zdobycia specjalistycznych umiejętności w dziedzinie sztuki dekarskiej oraz do otrzymania Certyfikatu Braas.
fot. BAUMITAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Mocny ETICS

Baumit Power to system ETICS o zwiększonej udarności, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ocieplona styropianem fasada wymaga podwyższonej wytrzymałości mechanicznej.
fot. KRISPOLAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Komfort rozświetlenia

Okna KRISPOL z nowymi szybami ECLAZ to połączenie energooszczędności z efektem rozjaśnionego wnętrza.