Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Inspirowane naturą

Wiernie odwzorowana struktura drewna w połączeniu z zaletami PVC - okna z nową okleiną woodec od Aluplast to rozwiązanie ponadczasowe.

Struktura woodec bardzo realistycznie odzwierciedla naturalne drewno dębowe. Głębokie tłoczenia i matowa wierzchnia warstwa czynią z niej powierzchnię trudną do odróżnienia od oryginalnego materiału nie tylko wizualnie, ale i w dotyku. Jednocześnie wykonczone okleiną woodec okna nadal pozostają łatwe w pielęgnacji i nie wymagające zabiegów konserwacyjnych, co jest podstawową zaletą okien z tworzywa sztucznego.

 (fot. ALUPLAST)

W nowej serii wzorniczej widać duży wpływ krajów skandynawskich - dominację drewna, prostych kształtów i nieskomplikowanych wzorów, ciepłych kolorów w jasnych tonacjach. W takim właśnie stylu utrzymane są drewnopodobne dekory, dostępne w trzech odcieniach: jasnobrązowy Turner Oak Malt, zbliżony do bieli Sheffield oak alpine i szary Sheffield oak concrete.

 (fot. ALUPLAST)

Woodec może być stosowany na wewnętrznej oraz zewnętrznej powierzchni profili okiennych. Dzięki nowym dekorom pomieszczenia zyskują na przytulności i elegancji, a elewacja nabiera szlachetnego wyglądu.

WIęcej informacji na stronie producenta.

Zobacz także

fot. BRAASAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Ruszają szkolenia BRAAS

Rusza kolejny etap szkoleń dla dekarzy realizowanych przez Monier Braas. To okazja do zdobycia specjalistycznych umiejętności w dziedzinie sztuki dekarskiej oraz do otrzymania Certyfikatu Braas.
fot. BAUMITAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Mocny ETICS

Baumit Power to system ETICS o zwiększonej udarności, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ocieplona styropianem fasada wymaga podwyższonej wytrzymałości mechanicznej.
fot. KRISPOLAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Komfort rozświetlenia

Okna KRISPOL z nowymi szybami ECLAZ to połączenie energooszczędności z efektem rozjaśnionego wnętrza.