Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Podtynkowe Systemy Spłukujące nowej generacji

Produkty ProSys™ Ideal Standard to nie tylko komplet rozwiązań instalacyjnych do łazienki, przeznaczonych do toalet, bidetów, umywalek, pisuarów i pryszniców, ale też zachwycający design przycisków spłukujących.

Gama produktów i rozwiązań ProSysTM Ideal Standard urzeknie zarówno klienta poszukującego najwyższej klasy technologii, jak i tego, który stawia na wzornictwo i estetykę. Do stworzenia linii ProSys zaangażowani zostali inżynierowie, technolodzy, a także znakomitej klasy projektanci (Studio Levien i Studio Palomba), którzy przygotowali gamę płytek i przycisków spłukujących. 


ProSys™ to zaawansowane technologie i dostępność różnych wersji montażu, które ułatwiają realizację każdego projektu łazienki (fot. IDEAL STANDARD)


Różnorodna gama płytek i przycisków spłukujących do kolekcji stelaży ProSys (fot. IDEAL STANDARD)

Hasło „Lepsze pod każdym względem” dobrze oddaje założenia, jakimi kierował się producent: systemy instalacyjne ProSys™ wyposażone są w szereg zaawansowanych rozwiązań, które ułatwiają i przyspieszają montaż, oszczędzają energię i wodę oraz zapewniają wysoki poziom higieny w łazience. Gama kilkudziesięciu stelaży została podzielona na linie produktów, których wspólnym elementem są określone funkcjonalności takie jak oszczędność wody (SmartValve), większa higiena (SmartFlush), czy oszczędność energii (SmartForce).

  • SmartValve to specjalne rozwiązanie, które eliminuje straty ilości wody spływającej do miski podczas otwarcia zaworu spłukującego. W każdym cyklu spłukiwania specjalny zawór zmniejsza o 0,5 l ilość zużywanej wody. Podczas uruchomienia spłuczki zużywana jest woda wyłącznie ze zbiornika, co nie generuje strat wody płynącej bezpośrednio z instalacji. Zawór posiada certyfikat NF i klasę akustyczną 1. SmartValve dostępny jest jako standard we wszystkich zbiornikach ProSys™ Ideal Standard.
  • SmartFlush to system, w który można wyposażyć każdy zbiornik spłukujący z serii ProSys™. Funkcjonuje on na zasadzie dozownika środka czystości podawanego przy każdym spłukiwaniu toalety. Zbiornik spłukujący może być wyposażony w dozownik płynnego detergentu, który przy każdym uruchomieniu przycisku dostarcza odpowiednią ilość środka dezynfekującego do wody spłukującej toaletę. Zapewnia to czystość i higienę miski WC. SmartFlush wraz z zestawem montażowym jest kompatybilny ze wszystkimi zbiornikami ProSys™.
  • System SmartForce dostępny jest z płytkami spłukującymi Symfo™ i Altes™, w których spłukiwanie uruchamiane jest bezdotykowo. Innowacyjnym rozwiązaniem jest też to, że płytka spłukująca nie musi być zasilana z sieci, ani też z wymagającej wymiany baterii. Energia potrzebna do pracy przycisku spłukującego czerpana jest wyłącznie z mocy przepływającej wody.

Produkty dostępne w gamie ProSys™ to: stelaże podtynkowe oraz zbiorniki do WC o różnych wymiarach i opcjach montażu: ramy do bidetów oraz pisuarów, ramy do akcesoriów (wyposażenie specjalne), ramy do umywalek oraz gama przycisków i płytek spłukujących w szerokim wyborze kolorów, kształtów, funkcji oraz materiałów z których są wykonane.


Stelaż ProSys do wąskiego montażu (po lewej) i do umywalki (fot. IDEAL STANDARD)


Moduł sanitarny NeoX ze szklaną kasetą (fot. IDEAL STANDARD)


Moduł NeoX z przyciskiem spłukującym (fot. IDEAL STANDARD)


Więcej informacji na temat gamy ProSys™ oraz filmy instruktażowe na stronie: www.idealstandard.pl

Data publikacji: 31 października 2019

Zobacz także

fot. PROLINEAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Klucze PROLINE

Klucze sześciokątne PROLINE sprawdzą się przy pracach montażowych i podczas sezonowej regulacji okuć okiennych.
Dekoracja ściany na najwyższym poziomie (fot. OVO)AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Artystyczna modułOVOść

OVO+ i SHAPES to unikatowe kolekcje modułowych paneli ściennych z segmentu premium - udany efekt współpracy polskiej marki OVO ze znanymi projektantami.
fot. OKNOPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowa brama garażowa

Marka OKNOPLAST poszerza asortyment i od listopada w jej portfolio znajdą się bramy garażowe Dekedo.