Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Klucze PROLINE

Klucze sześciokątne PROLINE sprawdzą się przy pracach montażowych i podczas sezonowej regulacji okuć okiennych.

Pakowane po 9 sztuk sześciokątne klucze są wykonane z wytrzymałej stali stopowej S2 i zahartowane do poziomu 58-62 HRC. Można używać ich z większą siłą dokręcania niż tradycyjne, dostarczane często np. z meblami. Łatwiej też pracować nimi w miejscach trudno dostępnych.

W skład każdego zestawu wchodzą klucze w rozmiarach od 1.5 do 10 mm. Można wybierać spośród kompletów kluczy standardowej długości (48310), kluczy długich (48320) oraz kluczy z końcówką kulistą (48330), która ułatwia odkręcanie śrub z sześciokątnym gniazdem nawet wówczas, gdy dostęp do nich jest częściowo utrudniony. Zestawem dodatkowym są klucze z końcówkami TORX (48340).

Dla zaawansowanych majsterkowiczów i profesjonalistów przewidziany jest zestaw PROLINE 58217. Zawiera starannie wyselekcjonowaną grupę aż 217 narzędzi, m.in. precyzyjne 72-zębowe grzechotki, nasadki w najpopularniejszych rozmiarach, klucze płasko-oczkowe i imbusowe oraz końcówki wkrętaków. Wszystkie wykonane są z wytrzymałej stali chromowo–wanadowej i sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Największą część zestawu stanowią nasadki wyposażone w system Pro-Drive – gniazdo sześciokątne o specjalnym kształcie, które pozwala przenosić moment obrotowy o 25% większy od tradycyjnie wykonanych tego typu narzędzi, a przy tym zabezpiecza łby śrub przed uszkodzeniami.

Więcej informacji na stronie producenta.

Data publikacji: 22 października 2019

Zobacz także

Dekoracja ściany na najwyższym poziomie (fot. OVO)AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Artystyczna modułOVOść

OVO+ i SHAPES to unikatowe kolekcje modułowych paneli ściennych z segmentu premium - udany efekt współpracy polskiej marki OVO ze znanymi projektantami.
fot. OKNOPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowa brama garażowa

Marka OKNOPLAST poszerza asortyment i od listopada w jej portfolio znajdą się bramy garażowe Dekedo.
fot. ALUPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Z ukrytym skrzydłem

System energeto 5000 view, nowość w ofercie firmy aluplast, to filigranowa optyka elewacji przy zachowaniu doskonałych parametrów termoizolacyjnych okien.