Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Nowe drzwi SOLANO

Kolekcja SOLANO marki KRISPOL powiększyła się o dziewięć nowych modeli aluminiowych drzwi zewnętrznych.

Drzwi wejściowe SOLANO od lat cieszą się popularnością zarówno wśród inwestorów, ze względu na parametry techniczne i zastosowane bezpieczne rozwiązania, jak i wśród architektów, którzy cenią je za design.

 (fot. KRISPOL)

Dla produktów z kolekcji SOLANO przewidziana jest bogata oferta dekorów i oklein, a także możliwość malowania strukturalnego oraz w kolorach RAL, co daje niemal nieograniczone możliwości kompozycyjne. Drzwi zewnętrzne SOLANO można zamówić również w modnej ostatnio opcji bikolor i w ten sposób dopasować ich wewnętrzne wykończenie do kolorystyki holu czy przedpokoju, a zewnętrzne do elewacji lub pozostałych elementów stolarki. 

 (fot. KRISPOL)

Nowa kolekcja drzwi zewnętrznych SOLANO przygotowana na 2019 rok zawiera dziewięć nowych pozycji – pięć modeli lakierowanych i cztery modele z modnymi aplikacjami szklanymi.
"Nowa oferta jest odpowiedzią na nadchodzące trendy wnętrzarskie. Bezpieczne i komfortowe drzwi znajdzie tu każdy inwestor, zarówno ten poszukujący minimalistycznych rozwiązań, jak i wielbiciel ponadczasowej klasyki." - mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej KRISPOL.

Codzienną wygodę i komfort użytkowania zapewnią wygodne pochwyty albo szeroka oferta klamek. Kolekcja SOLANO zawiera też bogatą listę dodatków z zakresu kontroli dostępu – możliwość otwierania za pomocą czytnika linii papilarnych, zamontowania wizjerów elektronicznych, zapadki dzień/noc. Jest też możliwość umieszczenia czujników antywłamaniowych już na etapie produkcji.

 (fot. KRISPOL)

Produkt uzyskał rekomendację programu społecznego Dom Bezpieczny. Można go zamówić wraz z pakietem safeHOME I systemem dozoru SolidSecurity.

Więcej informacji na stronie producenta.

Data publikacji: 23 listopada 2018

Zobacz także

fot. FAKROAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nagroda dla DXW

Okno do dachów płaskich DXW firmy FAKRO otrzymało prestiżową nagrodę German Design Award Winner 2019.
fot. HÖRMANN POLSKAAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Komfort, bezpieczeństwo i design w promocji

Firma Hörmann tradycyjnie już przygotowała na koniec roku promocję na energooszczędne bramy i drzwi. W tym roku dodatkowo z wyższą klasą antywłamaniową.
fot. OKNOPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Promocja zimowa OKNOPLAST

Do 14 grudnia okna i drzwi tarasowe marki OKNOPLAST w wybranych kolorach można kupić do 46% taniej.