Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Nagroda dla DXW

Design produktów FAKRO, światowego producenta okien dachowych, został po raz kolejny nagrodzony. Tym razem prestiżową nagrodę German Design Award Winner 2019 otrzymało wyjątkowe okno do dachów płaskich DXW, po którym można chodzić. Wyróżnienie przyznało międzynarodowe jury. 

German Design Council jest jednym z wiodących na świecie centrów kompetencyjnych w dziedzinie wzornictwa. W skład jury wchodzą eksperci wzornictwa z branży przemysłowej i naukowej oraz właściciele i dyrektorzy wielu renomowanych firm. Nagrody zostają przyznane wyłącznie projektom, które stanowią nowatorski wkład w środowisku projektowym. 

Nagrodzone okno do dachów płaskich DXW - German Design Award Winner 2019, cechuje nie tylko innowacyjny design, ale również funkcjonalność. Dzięki specjalnej konstrukcji o wzmocnionej nośności oraz antypoślizgowej powłoce okno pozwala na swobodne chodzenie po nim, umożliwiając bezproblemowe przemieszczanie się po tarasach czy też stropodachach.

"Jesteśmy dumni, że nasze produkty są doceniane nie tylko za jakość lecz także za innowacyjność i funkcjonalność. Dużo uwagi przykładamy do wzornictwa i estetyki produktów ponieważ design tworzy różnice - co jest niezmiernie ważne szczególnie na arenie międzynarodowej.” - komentuje Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

Firma FAKRO otrzymała również nagrodę w kategorii „Special Mention” za okno do dachów płaskich typu G oraz nowe w ofercie okna pionowe INNOVIEW. 

 

Data publikacji: 22 listopada 2018

Zobacz także

fot. HÖRMANN POLSKAAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Komfort, bezpieczeństwo i design w promocji

Firma Hörmann tradycyjnie już przygotowała na koniec roku promocję na energooszczędne bramy i drzwi. W tym roku dodatkowo z wyższą klasą antywłamaniową.
fot. OKNOPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Promocja zimowa OKNOPLAST

Do 14 grudnia okna i drzwi tarasowe marki OKNOPLAST w wybranych kolorach można kupić do 46% taniej.
fot. ASMAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Największa konferencja branżowa

Budownictwo po raz kolejny znalazło się pod lupą ekspertów - branża przeżywa boom, ale grozi jej kryzys. Podsumowanie konferencji Monitoring Rynku Budowlanego 2018.