Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Promocja zimowa OKNOPLAST

Do 14 grudnia okna i drzwi tarasowe marki OKNOPLAST w wybranych kolorach można kupić do 46% taniej.

Akcją promocyjną objęte są wszystkie systemy okienne i drzwi tarasowe, w tym systemy energooszczędne Winergetic Premium i Winergetic Standard, a także ponadczasowy system Koncept. Rabat otrzymamy zarówno na produkty klasyczne, jak i te innowacyjne, takie jak PROLUX czy PIXEL, które dzięki większym przeszkleniom wpuszczają do pomieszczeń nawet 22% więcej światła. Taniej kupimy też przesuwne drzwi tarasowe HST, których konstrukcja umożliwia tworzenie spektakularnych przeszkleń. W ramach oferty zimowej możemy również zdecydować się na funkcjonalne drzwi tarasowe PSK oraz PSK-Z. 

"W tym roku po raz kolejny ruszyliśmy z promocją zimową. Okna można wymieniać przez cały rok i nie jest to czasochłonny proces, dlatego warto rozważyć go także teraz" – mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu Grupy OKNOPLAST. "Co istotne, to właśnie na przełomie jesieni i zimy rachunki za ogrzewanie znacząco wzrastają. Stolarka, która z biegiem lat straciła swoje termoizolacyjne właściwości, nie zapewni odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach, dlatego chcemy zaproponować naszym klientom rozwiązanie, które pozwoli im zaoszczędzić zarówno na wymianie okien, jak i na utrzymaniu ciepła w domu. Promocja jest także świetną szansą zakupu stolarki otworowej w okazyjnej cenie do nowo powstałych domów.".

Promocja zimowa Grupy OKNOPLAST potrwa do 14 grudnia 2018. Jej szczegółowe warunki poznać można w salonach sprzedaży na terenie całej Polski oraz na stronie producenta. 

 

Data publikacji: 19 listopada 2018

Zobacz także

fot. ASMAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Największa konferencja branżowa

Budownictwo po raz kolejny znalazło się pod lupą ekspertów - branża przeżywa boom, ale grozi jej kryzys. Podsumowanie konferencji Monitoring Rynku Budowlanego 2018.
fot. BLACHY PRUSZYŃSKIAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nanofala na rąbek

Wzmocnione drobnymi przetłoczeniami zatrzaskowe panele na rąbek NANOFALA to nowość w ofercie Blachy Pruszyński.
fot. CREATON POLSKAAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Promocja CREATON

Do 15 grudnia przy zakupie ceramicznego pokrycia Futura marki CREATON- gąsiory lub dachówki boczne w promocyjnej cenie.