Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Niezbędnik każdego inwestora

"Budowlany proces inwestycyjny od Aspiracji do Zamieszkania. Praktyczny poradnik dla inwestora". Publikacja jest już dostępna!

Pisany przez inżynierów praktyków, opatrzony intuicyjnymi grafikami i opracowany w przejrzystej, przystępnej dla czytelników, a przy tym poręcznej zeszytowej formie, najnowszy poradnik to niezbędnik każdego inwestora. Zawarte w nim informacje przydadzą się zarówno tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z budową domu, będąc na etapie projektu czy formalności, jak i wszystkim w trakcie realizacji, a nawet szykującym się do oddania budynku do użytkowania i jego eksploatacji.

Budowlany proces inwestycyjny od Aspiracji do Zamieszkania. Praktyczny poradnik dla inwestora. Publikacja jest już dostępna!
>>> KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ SPIS TREŚCI

Publikacja skupiona jest na potrzebach inwestorów indywidualnych. Jasne, czytelne sformułowania i konkretne wytyczne z pewnością ułatwią porozumienie z urzędnikami oraz kolejnymi uczestnikami procesu budowlanego i posłużą jako merytoryczne wsparcie podczas podejmowania wszelkich związanych z budową domu decyzji. Dla bardziej dociekliwych inwestorów przewidziano rozszerzenia wybranych zagadnień w postaci plików pdf dostępnych po zeskanowaniu kodów QR.

W poradniku zamieszczone są też przydatne linki do stron powiązanych z informacjami, poradami i procedurami budowlanymi.

Autorami wydanego przez Oddział Warszawski PZITB poradnika są aktywni na licznych polach branży budowlanej inżynierowie praktycy: mgr inż. Mariusz Okuń, dr inż. Rafał Dybicz i dr inż. Adam Baryłka.

Portal domszytynamiare.pl jest partnerem wydawniczym publikacji.

Zakup poradnika możliwy jest przez >>> e-sklep <<< na stronie inzynierbudownictwa.pl.

Cena 10,80 zł z VAT (+ wysyłka).


Poradnik będzie można nabyć również 25 września 2021 roku podczas Dnia Otwartego Inżyniera Budownictwa, odwiedzając wybrany punkt konsultacyjny w swojej okolicy (zobacz opis akcji i mapę).

Data publikacji: 23 sierpnia 2021

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

VII Międzynarodowa Konferencja ETICS już we wrześniu!

W dniach 9-10 września 2021 roku w Ożarowie Maz. odbędzie się siódma edycja Międzynarodowej Konferencji ETICS, corocznego wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO). W tym roku wiodącym tematem będzie rola ociepleń na drodze do neutralności klimatycznej i ekologicznej gospodarki, do których dąży Unia Europejska.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Terca Kosmo Nova

Tradycyjny format w nowym wydaniu - firma Wienerberger wprowadza popularną cegłę Kosmo w wersji Nova.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowa kampania PSPS

Paweł Orleański twarzą nowej kampanii informacyjnej Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu.