Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

NIAGARA kwadratowa

W ofercie stalowych systemów rynnowych Blachy Pruszyński pojawiła się nowość - NIAGARA kwadratowa.

Wykonane z ocynkowanej stali, powlekane obustronnie poliuretanem o grubości 50 µm, stalowe rynny NIAGARA kwadratowa uzupełniają dotychczasową ofertę, idealnie wpisując się w trendy nowoczesnej architektury. Dzięki wysokiej jakości powłoce ochronno-dekoracyjnej, orynnowanie jest maksymalnie odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz utratę kolorów. 

Nowe systemy NIAGARA kwadratowa oferowane są w dwóch najpopularniejszych kolorach: szarym i antracytowym (fot. BLACHY PRUSZYŃSKI)
Nowe systemy NIAGARA kwadratowa oferowane są w dwóch najpopularniejszych kolorach: szarym i antracytowym (fot. BLACHY PRUSZYŃSKI)

Nowe systemy rynnowe nadają się do montażu w rozmaitych rozwiązaniach dachowych: w systemie ukrytym, okapowym, bezokapowym i gzymsowym. Można też łączyć kwadratowe rynny z okrągłymi rurami spustowymi. To pozwala dopasować je do dowolnych wizji architektonicznych. 

Rynny NIAGARA kwadratowa można montować w dachach o różnej konstrukcji strefy okapowej (fot. BLACHY PRUSZYŃSKI)

Rynny mają przekrój o wymiarach 125/90, są dostępne w długościach 3 i 4 m. W skład systemu, poza rynnami i rurami spustowymi, wchodzą również wszelkie akcesoria niezbędne do stworzenia ciągłego systemu odwadniającego, m.in. narożniki, złączki z uszczelkami, sztucery, denka (zaślepki), kolanka i mufy, a także maskownice oraz obróbki i elementy montażowe. 


ZOBACZ WIĘCEJ NA STRONIE PRODUCENTA

Zobacz więcej o systemach rynnowych NIAGARA kwadratowa

 


Źródlo: materiały prasowe Blachy Pruszyński.

Data publikacji: 11 maja 2021

Zobacz także

Nowe łączniki Porotherm - nierdzewne, uniwersalne, do każdego typu ścian (fot. WIENERBERGER)AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowe łączniki Porotherm

Kompleksowa oferta rozwiązań ściennych Porotherm została uzupełniona o nowe nierdzewne łączniki murowe o wysokiej trwałości i wszechstronnym zastosowaniu.
Związek POiD reaguje w sprawie zakłóceń dostaw surowca drewnopochodnego i związane z tym pogarszanie się kondycji polskich producentów drzwi wewnętrznych.AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Postulat POiD

Związek POiD reaguje w sprawie zakłóceń dostaw surowca drewnopochodnego i związane z tym pogarszanie się kondycji polskich producentów drzwi wewnętrznych.
Korzyści Murowane Wienerberger + SemmelrockAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Korzyści Murowane Wienerberger + Semmelrock

Znana promocja konsumencka Wienerberger Korzyści Murowane została teraz rozszerzona o wybrane produkty z oferty Semmelrock.