Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Korzyści Murowane Wienerberger + Semmelrock

Znana promocja konsumencka Wienerberger Korzyści Murowane została teraz rozszerzona o wybrane produkty z oferty Semmelrock.

Wienerberger Korzyści Murowane to znany już program promocyjny skierowany do inwestorów indywidualnych, którzy planują zakup pustaków i dachówek na budowę swojego domu. Od 1 kwietnia 2021 r. do programu dołączyła firma Semmelrock, oferująca produkty do aranżacji otoczenia domu takie jak: kostki brukowe, płyty tarasowe czy produkty na ścieżki ogrodowe. Kupując produkty na ściany i dach z portfolio Wienerberger wraz z akcesoriami czy wybrane produkty Semmelrock do aranżacji otoczenia domu każdy inwestor indywidualny może uzyskać zwrot części poniesionych wydatków, które otrzyma w formie przelewu na swoje konto bankowe.

Zwrotem gotówki na konto premiowane są zakupy wszystkich typów pustaków Porotherm i wykrojów dachówek Koramic wraz z akcesoriami niezbędnymi na każdej budowie oraz wybranych produktów Semmelrock. Klienci, którzy zdecydują się na zakup wszystkich trzech kategorii produktowych mogą zyskać nawet 3 500 zł.

Szczegóły i Regulamin >>> https://www.korzyscimurowane.pl

Zakupu można dokonać w punkcie sprzedaży z listy oficjalnych partnerów handlowych Wienerberger oraz Semmelrock dostępnej na stronie Promocji. Zakupy mogą być realizowane samodzielnie lub przez wykonawcę (zakup z usługą wykonawstwa). Obie te formy zakupu są dopuszczalne, różnią się jedynie sposobem rozliczenia.

UWAGA! Aby uzyskać murowane korzyści należy PRZED ZAKUPEM zarejestrować się na  stronie Promocji, aktywować wybraną Promocję (na zakup produktów Porotherm i/lub Koramic i/lub Semmelrock) a następnie dokonać zakupu i zarejestrować dokumenty potwierdzające zakup. W przypadku produktów Wienerberger uczestnicy mają możliwość skorzystać z bezpłatnej usługi wyliczenia wszystkich niezbędnych na budowie produktów i doradztwa technicznego.


Więcej informacji na stronie Promocji:
https://www.korzyscimurowane.pl

Znana promocja konsumencka Wienerberger Korzyści Murowane została teraz rozszerzona o wybrane produkty z oferty Semmelrock.


Źródło: materiały prasowe Wienerberger.

Data publikacji: 13 kwietnia 2021

Zobacz także

Pobierz bezpłatnie poradnik AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Jak poprawnie ocieplić ściany domu?

Pobierz bezpłatnie poradnik w wersji pdf.
Nowy element ułatwiający zbieranie deszczówki od Galeco (fot. GALECO)AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Łapacz wody deszczowej

W ofercie Galeco pojawiły się nowe elementy systemów rynnowych, które ułatwiają zbieranie i wykorzystywanie deszczówki.
Na trzyszybowe obrotowe okno dachowe FTP-V U5 producent daje możliwość wydłużenia gwarancji aż do 20 lat (fot. FAKRO)OKNA DACHOWE

Jakość z długoletnią gwarancją

Okno dachowe FTP - V U5 od Fakro z kołnierzem uszczelniającym Thermo to pakiet zalecany do domów energooszczędnych i rekomendowany w programie Czyste Powietrze. Teraz producent daje możliwość wydłużenia gwarancji aż do 20 lat.