Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Myszkuj po salonie!

Wirtualny salon OKNOPLAST otwarty 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Spacer po salonie sprzedaży okien i drzwi bez wychodzenia z domu? OKNOPLAST uruchomił wyjątkowy wirtualny salon. Jest dostępny dla każdego dosłownie zawsze i wszędzie. "Przechadzając się" kursorem po ekranie wkraczamy w rzeczywiste wnętrze wystawowe i w intuicyjny sposób zapoznajemy się z ofertą produktową.  

>>> ODWIEDŹ WIRTUALNY SALON

Spacer został stworzony w technologii, która pozwala połączyć grupę pojedynczych zdjęć panoramicznych w jedną spójną całość. Dzięki temu mamy wrażenie, jakbyśmy byli w samy sercu salonu. Za pomocą kursora i zaznaczonych na podłodze okręgów możemy swobodnie poruszać się po całej przestrzeni, oglądając każdy z produktów z obydwu stron. Dodatkowo po najechaniu na szary lub niebieski punkt na wybranym produkcie, pokażą nam się odpowiednio informacje pisemne lub wideo prezentujące najważniejsze cechy produktu. Taka forma spaceru jest absolutnie innowacyjna w branży stolarki otworowej.

W innowacyjnym salonie okna, drzwi tarasowe i drzwi zewnętrzne możemy obejrzeć wprost zza biurka. Mamy dużo czasu na spokojną analizę i świadomy wybór. Warto zwrócić uwagę na najcieplejszą kolekcję Winergetic, designerskie okna Pixel czy ekologiczne Prismatic. Fanów dużych przeszkleń na pewno zainteresują drzwi przesuwne HST. Wyeksponowana jest też linia drzwi zewnętrznych Elite i Tenvis od Aluhaus. Spacer ma na celu wstępne zainteresowanie i przedstawienie w niekonwencjonalny sposób klientowi produktów marki OKNOPLAST. Później osoby zainteresowane zakupem mogą zostawić namiar na siebie, a w ciągu 24 godzin ekspert OKNOPLAST skontaktuje się w celu określenia kolejnych kroków i wyjaśnienia pytań, a także ewentualnego przygotowania oferty bez konieczności wizyty w salonie.

>>> ODWIEDŹ WIRTUALNY SALON

Wirtualny spacer to kolejny krok w kierunku bezpieczeństwa. W trosce o zdrowie klientów i pracowników firma już na wczesnym etapie pandemii zaimplementowała w zakładzie produkcyjnym restrykcyjne zasady dotyczące higieny pracy, przygotowała też i wprowadziła program bezpiecznych zakupów. Daje on możliwość zamówienia okien, drzwi, rolet i bram bez konieczności wizyty w salonie sprzedaży. Niezależnie od tych działań, OKNOPLAST wciąż oferuje możliwość zakupu stolarki otworowej w salonach stacjonarnych, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, m.in.: spotkania umawiane na konkretną godzinę, zachowanie odpowiedniej odległości pomiędzy klientem i doradcą czy dezynfekcja biurek.


Opracowanie na podstawie materiałów prasowych OKNOPLAST.

Data publikacji: 22 maja 2020

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Korzyści Murowane

Wienerberger Korzyści Murowane - ruszyła nowa promocja konsumencka.
KOŁO PZITB

O nowelizacji przepisów

Dla osób zawodowo związanych z branżą budowlaną PZITB utworzyło na Facebook'u grupę PRAWO BUDOWLANE 2020 - UCZYMY SIĘ WSPÓLNIE.
fot. FOVEO TECHAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Jeden tynk – wiele opcji

Tynk Modelowany TSS 05, nowość w ofercie FOVEO TECH, pozwala kreować na fasadzie efekt przestrzenny dwukolorowy, a także wykończenie odwzorowujące deski, płyty trawertynu lub piaskowca albo beton.