Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Korzyści Murowane

Wienerberger Korzyści Murowane - ruszyła nowa promocja konsumencka. Zakupy produktów na ściany i dach premiowane są zwrotem części kosztów nawet do 3000 zł.

Wienerberger Korzyści Murowane to program promocyjny skierowany do inwestorów indywidualnych, którzy planują zakup pustaków i dachówek na budowę swojego domu. 

Kupując produkty na ściany i dach z portfolio Wienerberger wraz z akcesoriami każdy inwestor indywidualny może uzyskać zwrot części poniesionych wydatków nawet do 3000 zł brutto, które otrzyma w formie przelewu na swoje konto bankowe.

Promocją objęte są wszystkie typy pustaków Porotherm i dachówki Koramic a także niezbędne na każdej budowie akcesoriów obu marek. Najwięcej, bo aż 3000 tys. zł, można uzyskać za zakup rozwiązań i akcesoriów Porotherm Dryfix oraz Koramic Orea 9.

Aby uzyskać "murowane korzyści", należy PRZED ZAKUPEM: 

  • wejść na stronę promocji,
  • aktywować wybraną promocję (na zakup produktów Porotherm i/lub Koramic), 
  • dokonać zakupu,
  • zarejestrować dokumenty potwierdzające zakup.

Kupujący mają możliwość skorzystania z bezpłatnej usługi wyliczenia wszystkich niezbędnych na budowie produktów i doradztwa technicznego.

Zakupu można dokonać w punkcie sprzedaży z listy oficjalnych partnerów handlowych Wienerberger (www.wienerberger.pl) lub na stronie promocji (www.korzyscimurowane.pl). Zakupy mogą być realizowane samodzielnie lub też przez wykonawcę (zakup z usługą wykonawstwa). Obie te formy zakupu są dopuszczalne, różnią się jedynie sposobem rozliczenia.

Szczegóły i regulamin na www.korzyscimurowane.pl.


Źródło: materiały prasowe Wienerberger.

Data publikacji: 21 maja 2020

Zobacz także

KOŁO PZITB

O nowelizacji przepisów

Dla osób zawodowo związanych z branżą budowlaną PZITB utworzyło na Facebook'u grupę PRAWO BUDOWLANE 2020 - UCZYMY SIĘ WSPÓLNIE.
fot. FOVEO TECHAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Jeden tynk – wiele opcji

Tynk Modelowany TSS 05, nowość w ofercie FOVEO TECH, pozwala kreować na fasadzie efekt przestrzenny dwukolorowy, a także wykończenie odwzorowujące deski, płyty trawertynu lub piaskowca albo beton.
fot. JAFAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Aluminiowe legary

Taras z desek kompozytowych wymaga odpowiedniej konstrukcji wsporczej. Firma JAF poleca legary aluminiowe - trwałe, sztywne i wygodne w montażu.