Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

MONTERIADA 2023 na targach BUDMA

Już teraz zapraszamy do udziału w MONTERIADZIE 2023, która odbędzie się w dniach 31.01-03.02 2023 roku podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu.

Przełom stycznia i lutego 2023 roku w Poznaniu zapowiada się niezwykle gorąco. W dniach 31.01-03.02 odbędzie się kolejna edycja targów BUDMA – największych targów budowlanych w Europie Środkowo-Wschodniej. Cztery budowlane dni będą wypełnione nowościami produktowymi i premierami rynkowymi. Podczas BUDMY nie zabraknie najnowszej odsłony MONTERIADY. Organizowane przez Związek POiD wydarzenie to prawdziwa gratka dla inwestorów, monterów i przedstawicieli branży stolarki budowlanej. 

Do tej pory Związek POiD wraz z Partnerami z sukcesem zorganizował już 5 edycji MONTERIADY, które przyciągnęły setki odwiedzających. W poprzednim roku, z uwagi na pandemię SARS-CoV-2, wydarzenie nie odbyło się. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby stoisko MONTERIADY znów zatętniło życiem. 

Jak zadbać o ciepły dom i zamontować nowoczesne produkty budowlane? Pokazy montażu najnowszych modeli okien, drzwi, bram garażowych i osłon okiennych będzie można obejrzeć na żywo podczas MONTERIADY 2023 na targach BUDMA w Poznaniu (fot. POiD)
Jak zadbać o ciepły dom i zamontować nowoczesne produkty budowlane? Pokazy montażu najnowszych modeli okien, drzwi, bram garażowych i osłon okiennych będzie można obejrzeć na żywo podczas MONTERIADY 2023 na targach BUDMA w Poznaniu (fot. POiD) 

Co zaplanowano w ramach przedsięwzięcia? Przede wszystkim realizowane na żywo pokazy montażu wyrobów stolarki budowlanej. Wszyscy, którzy podczas targów BUDMA odwiedzą przestrzeń oznaczoną charakterystyczną literą „M” będą więc mogli obejrzeć jak, krok po kroku, z użyciem najlepszych systemów, montowane są m.in. okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz brama garażowa. To praktyczna wiedza przydatna zarówno dla inwestorów, którzy wybierają produkty do swojego domu, jak i monterów na co dzień pracujących z tego typu wyrobami. Dobry, ciepły i energooszczędny montaż jest podstawą każdej inwestycji, a w obliczu rosnących cen energii nabiera jeszcze dodatkowego znaczenia. 

Pokazy montażu to nie wszystko – w ramach MONTERIADY 2023 zaplanowano szereg atrakcji. Szczegółowe informacje i harmonogram MONTERIADY dostępne będą na kanałach informacyjnych Związku POiD oraz w mediach branżowych. 

Wydarzeniu towarzyszyć będzie medialna kampania promocyjna, a relację z imprezy obejrzymy na kanałach social media Związku POiD.


Zachęcamy do śledzenia newsów o MONTERIADZIE 2023:

>>> www.poid.eu

>>> www.facebook.com/POiDstolarkabudowlana

Zachęcamy do śledzenia newsów o MONTERIADZIE


Źródło: materiały prasowe POiD.

Data publikacji: 22 listopada 2022

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Stop zapachom z syfonu!

Zawory napowietrzające HypAir Uponor – prosty sposób na wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Rekuperacja VASCO na szlaku instalatora!

Firma VASCO stworzyła dla instalatorów wyjątkową okazję do spotkań. W trasę po Polsce wyruszył VASCO Truck Ventilation ze specjalną misją edukacyjną.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowa blacha trapezowa

W ofercie firmy Blachy Pruszyński dostępna jest nowa dachowa blacha trapezowa TP26 SUPER.