Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Rekuperacja VASCO na szlaku instalatora!

Firma VASCO stworzyła dla  instalatorów wyjątkową okazję do spotkań. W trasę po Polsce wyruszył VASCO Truck Ventilation ze specjalną misją edukacyjną.

VASCO to dostawca innowacyjnych rozwiązań grzewczych i rekuperacyjnych. Od połowy października aż do grudnia odwiedzi wiele polskich miast, a w każdym z nich jednego z partnerów - Dystrybutorów Rekuperacji VASCO.

 W trasę po Polsce wyruszył VASCO Truck Ventilation ze specjalną misją edukacyjną dla instalatorów.

Każdy odwiedzający VASCO Truck Ventilation będzie mógł zapoznać się z mobilną wystawą systemów rekuperacji Vasco. Na ekspozycji na pewno zobaczymy: najnowszej generacji rekuperatory, systemy kanałów rozprowadzających EasyFlow z anemostatami Smiley i dekoracyjnymi ozdobami, nie zabraknie również prezentacji najnowszych rozwiązań produktowych z oferty VASCO, w tym ekskluzywnych klimakonwektorów ściennych NIVA VENTILO. Do obejrzenia będą także zestawy filtrów, w tym filtr antysmogowy elektrostatyczny Crystall Round oraz nawilżacz i chłodnica kanałowa. Będzie też coś dla miłośników nowoczesnych technologii, czyli prezentacja inteligentnego sterowania systemem rekuperacji VASCO za pomocą smartfona. 

Podczas każdego „spotkania na szlaku” przedstawiciele firmy, głównie specjaliści do spraw rekuperacji,będą czekać na posterunku, służąc radą i pomocą. Natomiast klienci, którzy w dniu odwiedzin VASCO Truck Ventilation złożą zamówienie, otrzymają praktyczne prezenty – czapeczkę za zamówienie dowolnego produktu z systemu rekuperacji Vasco, a za zamówienie pełnego systemu rekuperacji Vasco komplet ubrań roboczych. 


Terminy i lokalizacje spotkań na stronie:
>>>
 https://vasco.eu/pl/vasco-truck-ventilation


Źródło: materiały prasowe VASCO.

Data publikacji: 26 października 2022

Zobacz także

Podsypkę piaskową pod podłogę na gruncie należy zagęścić mechanicznie (fot. Adam Penger)FUNDAMENTY

Podłoga - zagęszczanie gruntu

Jak zagęścić piasek pod podłogę na gruncie?
Gotowe systemy szalunkowe świetnie nadają się na formy pod żelbetowe słupy. Zobacz, jak sprawnie przygotować szalunek filara pod bramę garażową (fot. red.)BUDOWLANE DETALE

Szalowanie słupa. Z wizytą na budowie

Jak przygotować szalunek pod żelbetowy filar lub fragment ściany z wykorzystaniem systemowych płyt? Na ile wystarczają szalunki i jak o nie dbać? Zobacz migawki z placu budowy.
Profesjonalne systemy szalunkowe - szybka i pewna budowa domuROZMOWY

Profesjonalne systemy szalunkowe

Nowoczesna architektura niesie szereg wyzwań konstrukcyjnych. Adam Penger, inżynier budownictwa i wykonawca budowlany, oprowadza nas po ciekawej budowie i opowiada, dlaczego zdecydował się zainwestować w profesjonalne szalunki.