Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Inspirowane naturą

Wiernie odwzorowana struktura drewna w połączeniu z zaletami PVC - okna z nową okleiną woodec od Aluplast to rozwiązanie ponadczasowe.

Struktura woodec bardzo realistycznie odzwierciedla naturalne drewno dębowe. Głębokie tłoczenia i matowa wierzchnia warstwa czynią z niej powierzchnię trudną do odróżnienia od oryginalnego materiału nie tylko wizualnie, ale i w dotyku. Jednocześnie wykonczone okleiną woodec okna nadal pozostają łatwe w pielęgnacji i nie wymagające zabiegów konserwacyjnych, co jest podstawową zaletą okien z tworzywa sztucznego.

 (fot. ALUPLAST)

W nowej serii wzorniczej widać duży wpływ krajów skandynawskich - dominację drewna, prostych kształtów i nieskomplikowanych wzorów, ciepłych kolorów w jasnych tonacjach. W takim właśnie stylu utrzymane są drewnopodobne dekory, dostępne w trzech odcieniach: jasnobrązowy Turner Oak Malt, zbliżony do bieli Sheffield oak alpine i szary Sheffield oak concrete.

 (fot. ALUPLAST)

Woodec może być stosowany na wewnętrznej oraz zewnętrznej powierzchni profili okiennych. Dzięki nowym dekorom pomieszczenia zyskują na przytulności i elegancji, a elewacja nabiera szlachetnego wyglądu.

WIęcej informacji na stronie producenta.

Data publikacji: 17 października 2018

Zobacz także

fot. K.B.PYTANIA I DYLEMATY

Jak zamontować parapet?

Jak zamontować parapet w balkonie francuskim, czyli oknie typu portfenetr? Od dołu jest wysokie dolne poszerzenie, nie da się wsunąć parapetu pod ramę.
fot. KRISPOLAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Komfort rozświetlenia

Okna KRISPOL z nowymi szybami ECLAZ to połączenie energooszczędności z efektem rozjaśnionego wnętrza.
fot. AWILUX POLSKARÓŻNE TRENDY

Wpuść światło, nie hałas

Budujesz dom w pobliżu szkoły, lotniska, stadionu, pętli tramwajowej? Poziom emitowanych decybeli może negatywnie odbijać się na zdrowiu Twoim i Twoich bliskich. Jednym ze sposobów radzenia sobie z hałasem są okna dźwiękoszczelne.